Як займатися професійною флористикою?

як займатися професійною флористикою?

Вам знадобиться
 • Освіта
 • Зрізані живі квіти
 • Декоративні рослини
Інструкція
 • . 1

  Професійним флористом називають людину, яка не тільки займається складанням букетів в магазині, а має спеціальну освіту. Професійна флористика вимагає особливих умінь, завдяки яким можна створити справжній шедевр. Слід зазначити, що навчання майбутніх працівників квіткових торгових точок і аранжувальників клумб ведеться за різними програмами, адже це напрямки з абсолютно різними цілями і завданнями.

 • . 2

  Флористи, які займаються по другому виду композицій, вивчають історію як світової, так і вітчизняної аранжування, а також асортимент, правила зберігання та консервування квітів і листя. Вони вчаться складанню весільних букетів, виготовлення колажів і картин, квітковому оформленню храмів.

 • . 3

  Флорист зобов’язаний уміти працювати зі свіжою зрізанням, адже це його головне завдання при роботі в квітковому павільйоні. Найчастіше доводиться складати букети з живого матеріалу промислового виробництва. Від правильного ставлення до цього товару залежить не тільки краса композиції, але і її довговічність.

 • . 4

  Головне завдання — правильно вибрати бутони на стадії закупівлі, дбайливо їх зберігати і пам’ятати, що кожна квітка має свої особливості по догляду. Флористові важливо знати про те, який час та чи інша рослина може прожити без води, як воно ставиться до прямих сонячних променів і температурі в приміщенні. Крім того професіонал зобов’язаний розуміти, як потрібно обробити стебла і знімати листя.

 • . 5

  Професійна флористика охоплює весь комплекс кольорів, в тому числі і горшкові. Фахівці в цій галузі повинні розбиратися в спеціальних добавках і стадіях життя цих рослин, а також про їх захворюваннях і способи лікування. Флорист повинен уміти правильно загорнути квітку в горщику для продажу як в подарункову, так і в звичайну упаковку, розповісти про особливості догляду за ним.

 • . 6

  Крім цього, в його обов’язки входить знання подієвої тематики рослин. Різниця між флористом любителем і професіоналом дуже велика. Але не варто думати, що аранжувальник не зможе скласти гарний букет, адже серед авторів книг по квіткової флористиці заслужена популярність є і у клубних квітникарів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :