Як зайти в комп’ютер, якщо забув пароль?

як зайти в комп'ютер, якщо забув пароль?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Доступ до облікового запису адміністратора
 • Внутрішні налаштування системи
Інструкція
 • . 1

  З проблемою пароля стикалися майже всі користувачі комп’ютера. Але не можна ж так і залишити всю інформацію там і змиритися з тим, що вона пропала! Її завжди можна відновити, але в цьому випадку навіть не знадобиться нічого встановлювати заново. Треба просто навчитися обходити захист системи. Але далеко не кожен користувач знає, як увійти в комп’ютер, якщо забув пароль. І потім їм проходиться викликати майстрів за оплату, щоб отримати доступ до свого робочого місця. Але цього не буде потрібно, якщо все заздалегідь дізнатися.

 • . 2

  Найгірша ситуація — це коли у людини немає прав адміністратора від облікового запису комп’ютера. Відновлювати доступ буде набагато складніше, але все-таки це можливо. Спершу потрібно натиснути клавіші Ctrl + Alt + Delete і викликати меню користувачів, де можна зайти в будь-яку існуючу на комп’ютері обліковий запис. Спеціально для того, щоб обійти пароль, майже у всіх комп’ютерах передбачена одна секретна обліковий запис адміністратора, яка завжди відкрита для доступу і не має пароля, тому потрібно всього лише вписати в рядок «Ім’я користувача» слово administrator, а поле «Пароль» залишити порожнім .

 • . 3

  Все готово, тимчасовий доступ до комп’ютера отриманий, залишилося тільки зайти в управління обліковими записами в меню «Панель управління» і видалити пароль від необхідної облікового запису. Відразу змінити його не вийде, тому що навіть адміністратор не має права змінювати паролі на інших акаунтах. Тому слід перезавантажити комп’ютер і зайти в потрібний обліковий запис, яка поки що без пароля. І в налаштуваннях облікових записів уже можна встановити сам пароль і підказку до нього.

 • . 4

  Якщо навіть секретна обліковий запис адміністратора захищена паролем, то можна спробувати перезавантажити комп’ютер і ввійти через безпечний режим. Працювати в ньому, звичайно ж, незручно, але видалити старий пароль цілком можливо. Після вибору безпечного режиму зі списку «операційна система» важливо вибрати ту, на якій створена обліковий запис, інакше її в іншій системі просто не відшукати. Якщо ж і цей спосіб не допоміг, то варто спробувати зняти кришку з системного блоку або дна ноутбука і вийняти коробочку БІОС, не зачіпаючи при цьому завантажувальний диск, щоб не пошкодити дані.

 • . 5

  Після цього просто потрібно покласти коробочку на 10 хвилин, а після вставити її назад, і всі налаштування БІОСа, швидше за все, зіб’ються, в тому числі і зазначені паролі на облікових записах. Після входу в систему також можна поставити будь-який пароль і підказку. А взагалі, найкраще зберігати пароль на такий зручною речі як флешка, щоб ніколи не втрачати доступ до комп’ютера!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :