Як закінчити розмову по телефону: секрети спілкування

як закінчити розмову по телефону : секрети спілкування

Вам знадобиться
 • Важливість
 • Тактовність
 • Доброзичливість
Інструкція
 • . 1

  Всім знайома ситуація, коли запізнюючись на роботу або просто поспішаючи у невідкладних справах, зустрічається знайомий, якому як навмисне не терпиться розповісти про масу цікавих подій, що відбулися в його житті, починаючи від народження і до теперішнього дня.

 • . 2

  І буває незручно й складно завершити бесіду через побоювання образити людину. Ось і доводиться вислуховувати цілу повість про те, як йому вдалося нарешті купити собі нову машину, помиритися з дружиною, і вирішити задачку з математики своїй донечці. Щоб скоріше припинити бесіду, нікого не ображаючи, існує кілька способів.

 • . 3

  Перед тим як закінчити розмову потрібно дочекатися, коли співрозмовник закінчить фразу. Потім подякувати йому за цікаву бесіду і за те, що він приділив час для спілкування, ввічливо посміхнутися, вибачитися і, нарікаючи на величезну кількість невідкладних справ, попрощатися. А ще можна висловити жаль про необхідність перервати розмову і, при бажанні, домовитися про нову зустріч у зручний для двох сторін час. І третій спосіб: дивитися на годинник під час бесіди, таким чином даючи зрозуміти, що потрібно мерщій закінчити розмову.

 • . 4

  Спілкування по інтернету все більше витісняє бесіди «в живу». Перед тим як почати розмову в інтернеті і познайомитися з дівчиною необхідно, як і при звичайному спілкуванні, спочатку привітатися. Нехай це буде «добрий вечір» або коротке «привіт» це не настільки важливо, головне проявити цей простий знак ввічливості. Потім потрібно представитися і назвати своє ім’я. Деякі вказують нік, наприклад, «котик». Така інформація може викликати у співрозмовника недовіру, а можливо і небажання продовжувати спілкування, оскільки ставати ясно, що людина щось приховує, не називаючи свого справжнього імені. Тому, маючи намір познайомитися для стабільних відносин, варто вказувати справжнє ім’я.

 • . 5

  Після офіційної частини знайомства потрібно подумати, як підтримати розмову з вподобаним співрозмовником. Можна запропонувати спілкування на нейтральні теми: актуальні події у світі, в місті, про погоду. Бажано висловлювати свою точку зору, а не ту, яка виглядає правильною. Тому як після тривалого періоду знайомства реальну думку все одно виявиться. Після такого нетривалої розмови можна поділитися з співрозмовником деякою інформацією про особисте життя Бесіда повинна бути легкою, невимушеною, можна поговорити про свої захоплення, улюблені книги або особливо запам’ятався подорожі.

 • . 6

  Телефонні розмови теж займають важливе місце в житті сучасної людини. Тому варто не забувати про елементарні правила того як почати розмову по телефону. По-перше, як і при будь-якому іншому спілкуванні, необхідно висловити слова вітання і представитися. Якщо це діловий дзвінок, то потрібно уточнити з якого питання. Не варто затягувати початок бесіди, перетворюючи її в довгий розповідь.

 • . 7

  Суть проблеми необхідно викласти в короткій і лаконічній формі. Вислухавши відповідь, потрібно подякувати співрозмовника і ввічливо попрощатися. Перед діловим дзвінком варто підготувати блокнот і ручку. Цілком імовірно, що знадобиться записати якусь інформацію. Так можна заощадити час співрозмовника, виключивши незручну паузу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :