Як закохати колишню дівчину?

як закохати колишню дівчину?

Вам знадобиться
 • Впевненість
 • Чарівність
 • Посмішка
Інструкція
 • . 1

  Якщо вас кинула дівчина і ви в неї шалено сильно закохані, не варто розкисати. Все можна виправити. Головне — добре над цим постаратися. Отже, як закохати колишню дівчину, і що для цього необхідно робити? Не показуйте свої слабкості. Будьте впевненим у собі, не варто розкисати і скаржитися на весь світ.

 • . 2

  Вона повинна бачити, що вам добре без неї і ви нітрохи не засмучені. Це дуже зачепить її самолюбство і вона задумається. Постарайтеся обірвати з нею зв’язок. Не пишіть і не дзвоніть, хоча б якийсь короткий час після розриву. Вона обов’язково здивуватися, що ви не цікавитеся її персоною і в голові у неї промайне думка, що ви до неї охолонули, а це ще більше розпалився її.

 • . 3

  Дуже добре, якщо у вас є спільні знайомі або друзі, з якими ви можете сміливо піти погуляти і будете впевнені побачити її в тій же компанії. Ведіть себе по іншому, постарайтеся показати їй себе тільки з кращого боку. Коли вона буде вас бачити таким, то почне розуміти, що упустила хорошого хлопця.

 • . 4

  Як правило, за цей час дівчина сама почне шукати з вами зустрічі. Але, якщо ж цього не станеться, ви повинні самі запросити її куди-небудь. А ще краще, зробіть так, щоб місцем вашої зустрічі стало те місце, де ви познайомилися або там, де вперше гуляли. Повірте, всі дівчата романтичні натури, вона відразу ж оцінить ваше прагнення відтворити на неї враження. Як звести з розуму жінку?!

 • . 5

  Говоріть їй частіше компліменти. І в даному випадку це також не є виключенням, тому скажіть їй, як прекрасно вона сьогодні виглядає, і як змінилася в кращу сторону. Спробуйте подарувати їй подарунок. Мова не йде про дорогі парфумах або коштовностях. Нехай це буде якась дрібничка, але куплена зі смаком. Головне в даній ситуації її правильно подати. Будь-яка дрібниця, подарована неординарним способом зможе здивувати дівчину.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :