Як закохати в себе чоловіка тільця?

як закохати в себе чоловіка тільця?

Вам знадобиться
 • Безпорадність
 • Краса
 • Їжа
 • Секс
 • Сюрпризи
 • Ревнощі
Інструкція
 • . 1

  Може здатися, що дістати чоловіка-Тельця простіше, ніж когось іншого. Однак його потрібно не тільки зачарувати, а й утримати, а це, часом, не так легко. Тоді як закохати в себе тільця? Чоловіка з цим знаком потрібно завойовувати правильно. Він любить завжди і в усьому бути першим, тому варто відразу врахувати це. Телець вважає, що якщо хлопець не виглядає справжнім самцем, то він ганчірка. Такий чоловік повинен постійно бачити, що дівчина його потребує. Слід в будь-який момент звертатися до нього за допомогою, тоді він побачить, що незамінний і відчує себе тим самим самцем, яким хоче здаватися. Телець повинен відчувати, що його супутниця тендітна жінка, яка потребує його опіки. Однак не слід переборщувати і бути абсолютно безпорадною, інакше чоловік може втратити інтерес. Все потрібно робити грамотно й обережно.

 • . 2

  Відповісти на питання, як закохати в себе чоловіка-тільця, не можна ось так відразу. Потрібно підходити до цього з різних сторін. Оскільки для тільця крім сексу важлива духовна близькість, найкраще розмовляти з ним на задушевні теми. Дізнатися про його погляди на життя, мріях, розпитати про сім’ю, захоплення. Загалом, питати про те, що йому цікаво, тим самим показуючи свою зацікавленість, адже чоловік-тілець бажає мати поруч із собою не просто гарну картинку, а й приємну співрозмовницю. Варто навчитися слухати його, проявляти інтерес до проблем свого чоловіка, бути чуйною і розуміє. Тельцю потрібен однодумець, тому буде добре, якщо дівчина поділяє його погляди та захоплення. Він потребує підтримки. Не треба сперечатися з ним, адже переконати все одно не вдасться, а неприємний осад у нього залишиться.

 • . 3

  Телець — цінитель прекрасного, тому на питання, як закохати тільця-чоловіка в себе, можна відповісти таким чином: потрібно бути для нього ідеальною. Йому подобаються типові жіночі якості, такі як витонченість і м’якість. Дівчина, яка підкреслює свої форми за допомогою одягу, запалить його уяву. Від яскравого макіяжу, помітного манікюру і різних зачісок краще відмовитися, бо чоловік-тілець більше цінує простоту, ніж екстравагантність. Його жінка не повинна виділятися зовні. Тельцю подобаються розпущене довге волосся, ніжний рум’янець на щоках, простий макіяж з невеликим акцентом на губах або очах. Не варто спокушати чоловіка-тільця короткою спідницею, глибоким декольте або червоною помадою. Він цього не оцінить, бо не любить вульгарних жінок. Йому подобаються добре одягнені дівчата.

 • . 4

  Усе ще не зрозуміло як закохати в себе хлопця-тільця? Можна влаштувати йому романтичний вечір при свічках, який він оцінить. Головне підійти до всього творчо, вкласти в приготування їжі душу. Телець, як і більшість чоловіків, любить смачно поїсти. Але не варто замовляти їжу в ресторані і видавати за свою. Оскільки тілець дуже розбірливий в їжі, обдурити його буде складно. Необхідно заздалегідь дізнатися його переваги в їжі, розпитати про улюблене блюдо і приготувати його до вечері. Не варто обмежуватися однією порцією, адже тілець може попросити добавки. І якщо це станеться, то їжа була дійсно смачною, що дуже добре для дівчини. Під час вечері варто підтримувати розмову з хлопцем-телям, так сказати, поговорити по душах. Це ще більше зблизить партнерів.

 • . 5

  Секс відіграє не останню роль в житті чоловіка-тільця, тому його обраниця повинна бути не тільки людяною, а й мати деякими знаннями і вміннями в області сексу. Телець наділений не особливо багатою уявою під час занять любов’ю, проте в ліжку він невтомний хижак. Найбільше його залучають оральні ласки. Якщо дівчина буде податлива і оригінальна, чоловік-тілець оцінить її. Можна запропонувати йому зайнятися куннілінгусом. Він обожнює бродити мовою по тілу своєї жінки, тому можна проявити ініціативу і також запропонувати бичка сексуальні ігри, коли партнер наливає їй на живіт лікер, а потім злизує мовою. Алкоголь можна замінити збитими вершками — банально, але ефективно. Такі ігри доставлять чоловікові величезне задоволення і запам’ятаються надовго. Телець швидко звикає до хорошого.

 • . 6

  Чоловік під знаком зодіаку тільця часто буває надто чутливим і не приховує своїх емоцій. Оскільки тілець дуже сентиментальний, він ні за що не забуде дату знайомства зі своєю жінкою. Щоб підтримувати теплі відносини, дівчині варто частіше влаштовувати бичка невеличкі сюрпризи. Наприклад, розслабляючий масаж, смачну вечерю або романтичний вечір при свічках в інтимній обстановці. Обов’язково легка ненав’язлива музика і гарне вбрання. Слід використовувати туалетну воду, яка подобається партнеру. Він воліє тонкі квіткові або деревні аромати, жіночні і романтичні. Він обов’язково помітить всі ці дрібниці і оцінить. Надійна жінка, яка до того ж чарівна й чуйна, стане для тільця хорошою супутницею по життю на довгі роки.

 • . 7

  Якщо дівчина вже закохала в себе чоловіка-тільця, то тепер їй належить зрозуміти, як уберегти відносини від помилок. Якщо жінка помітила невеликий холодок з боку партнера і вирішила підкинути «дров у піч» своїх відносин, не слід примушувати тільця ревнувати. Це програшний хід і може бути чреватий наслідками, оскільки тілець легко заводиться, але не відразу заспокоюється. Його гнів — страшна річ. Флірт з іншими чоловіками, навіть самий легкий, здатний змусити тільця розірвати відносини на корені. Він власник і ніколи не дозволить іншого чоловіка встати між ним і партнеркою. Однак, незважаючи на те, що тілець не любить ревнувати, він обожнює, коли ревнують його. Можна підловити його з якою-небудь особливою, яка почне з ним фліртувати, і влаштувати сцену ревнощів. Ефект буде приголомшливий.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :