Як закохати в себе хлопця без особливих зусиль?

як закохати в себе хлопця без особливих зусиль?

Вам знадобиться
 • Погляд
 • Краса
 • Шарм
 • Флірт
 • Уміння спілкуватися
Інструкція
 • . 1

  Чарівні почуття закоханості, любов … З яких атомів, фотонів вони народжуються? Ніхто не знає. Настає ранок, а потім вечір, і наступного ранку. І раптом … погляд симпатичного незнайомця пронизав блискавкою … На вечірці, куди так не хотілося йти, виявився той, хто змусив серце радісно застукали … Давній приятель вже давно ділиться секретами про свої невдачі з дівчатами, не помічаючи теплого люблячого погляду співрозмовниці. Ось так, рано чи пізно, в житті кожної дівчини виникає питання: «Як в себе закохати хлопця з сотого, десятого, другого або навіть першого погляду? ». Амуру можна і допомогти. І почати діяти. Нічого особливо це не має на увазі. Для початку — згадати або дізнатися про найбільш нехитрих секретах, які використовували дівчата з тих давніх часів, коли ще не було мобільних телефонів. Втім, це, кажуть, допомагало вже тоді, коли і електрику ще не винайшли.

 • . 2

  А можна і нічого не дізнаватися, а діяти відразу, покладаючись на інтуїцію. Корисна річ. Її ще називають шостим почуттям. Правда, слухати її можуть не всі. Але все ж поради на тему «як закохати в себе» можуть виявитися до речі. Теоретичні основи, або прописні істини стартового капіталу. Легко знайомитися і спілкуватися з молодими людьми вміє кожна дівчина. Але як бути, якщо потрібно, щоб це спілкування привело до бажаного результату? Корисно поговорити трохи про властивості і звичках чоловіків, до якого б типу вони не ставилися: юнаки, молоді люди, зануди, мачо, футбольні фанати … Заодно до речі і про те, що з цим робити. Так, злегка, в декількох словах.

 • . 3

  Перший важливий постулат: чоловіки — це цілком навіть самі звичайні люди. І навіть те, що вони кардинально відрізняються від дівчат, теж відноситься до цього пункту. Туманні формулювання в розмовах з чоловіками явно не принесуть успіху. Але все ж поради на тему «як закохати в себе» можуть виявитися до речі. Теоретичні основи, або прописні істини стартового капіталу. Половинки чоловічої статі не розуміють навіть самі прозорі натяки. Але все ж викладати свої прохання чи побажання у вигляді інструкцій не варто. Чоловікам притаманний масштабний погляд, дрібниць вони впритул не бачать. Чи їм для чогось потрібно робити вигляд, що не бачать. Або вже масштаб якийсь дуже спеціальний. За цим, не так вже з важливого питання, думки різні.

 • . 4

  У чоловіках закладений особливий ген — ген мисливця. Сотні років тому він водив їх добувати мамонтів. З часом мамонти вимерли. А ген-то цей залишився і не сумує. Тепер він водить чоловіків полювати за кар’єрою, грошима, перемогами над суперниками, наприклад шаховими або футбольними. Або зовсім в дали далекі заведе: в гори, моря-океани, а то і в космос. Добре, що ще не всіх, деякі ще тут, в крокової доступності. Чоловіки істоти тонкі і ранимі, критика їм протипоказана. Похвали і схвалення, стримане захоплення. У міру, ненав’язливо, але дохідливо. Краще дуже дохідливо. Більшість чоловіків — «махрові» візуали. Це ті, про кого говорять, що вони «люблять очима». Але це ж здорово! Адже все-все-все дівчата, спантеличена питанням «як закохати в себе хлопця», здатні перетворитися на райський квітка, витративши не дуже багато зусиль, часу і грошей. Навіть ті, кому затишно і звично жити в образі «сірої мишки».

 • . 5

  І ось що дивно. Ці самі чоловіки, з імплантованим геном мисливця, — найбільше цінують в дівчатах жіночність і ніжність. І ще ореол таємниці, загадку, невловимість. Але в усьому потрібна міра. З таємницями і загадками обережніше. Чоловіки істоти тонкі і ранимі, критика їм протипоказана. Похвали і схвалення, стримане захоплення. У міру, ненав’язливо, але дохідливо. Краще дуже дохідливо. Покроковий план та індивідуальний підхід. Отже, з основами психології чоловіків начебто все ясно. Послідовність дій вимальовується сама: Звернути на себе увагу. Допоможуть і неординарна зовнішність, аж до легкої екстравагантності і дотепний питання. Головне — легко, природно і невимушено, експромтом. Експромт корисно ретельно відпрацювати перед дзеркалом, а краще — з близькою подругою. Її попередити відразу і строго, щоб не базікала.

 • . 6

  Зацікавити. Тут вибір великий і все важливо: одяг, макіяж, посмішка, багатий внутрішній світ. . Але іноді у світі відбуваються найнезбагненніші речі і навіть справжні чудеса. Ось і любов з першого погляду трапляється теж. Так, любов з першого погляду трапляється не тільки в кіно. У житті навіть частіше. І тоді вже, якось само собою, просто і природно впізнається, що хвилює, цікавить, радує, засмучує Його. І підтримувати розмову про дивних хобі і невдалих захопленнях — це зовсім просто. І навіть таємниця і недомовленість … І взагалі, стільки романтики. І це красиво, і хочеться, щоб саме так у всіх і було! Поради та рекомендації про те, як закохати хлопця в себе, особливо ті, якими рясніють жіночі журнали, любовні романи, форуми «для дівчаток», найчастіше мають до життя дуже віддалене відношення.

 • . 7

  І, швидше за все, нерозумно було б їм слідувати, адже ніхто не дасть покрокового плану гарантованого досягнення результату в цій частині нашого життя. Але, читати їх потрібно. Вектор дають для роздумів, фантазії і пошуку власних шляхів. Може бути, саме головне в умінні закохувати в себе молодих людей — це бути цікавою людиною. Найдорожче цінується індивідуальність. І ще те, що можна назвати балансом особистості. Якщо в цьому балансі всі клітинки наповнені оптимізмом, гумором, різнобічними інтересами, відкритістю світу і людей, все буде легко, невимушено і радісно. І зацікавлений погляд, і захоплення, і закоханість … А найголовніше — вчитися і вміти цінувати і любити себе з усіма перевагами та недоліками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :