Як закріпити балясини і перила: професійні поради

як закріпити балясини і перила : професійні поради

Вам знадобиться
 • Балясини
 • Самонарізи
 • Металевий куточок
 • Металеві перекладини
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб зробити ідеально міцне огородження на сходах, слід встановити жорстку основу. Воно може виконуватися з будь-якої металевої конструкції, закріпленої болтами або зварюванням. Для того, щоб зрозуміти, як закріпити балясини і перила, слід зробити спочатку сходи, після чого збоку встановити кріплення і закріпити до них брус. Далі свердлити отвори через певну відстань і вставляються балясини, після чого кріпляться збоку саморізами по дереву. Теж саме відбувається і з верхньою частиною. Верхній брус кріпиться темі-ж саморізами і стягується до упору. Розглядаючи тему, як встановити поручні на сходах, необхідно розуміти, що металеву огорожу буде набагато міцніше.

 • . 2

  Сам процес установки виконується одночасно із зведенням поріжок. Тобто при бетонуванні ступенів, встановлюються металеві швелера у вертикальному положенні, після чого рівно зрізаються. Далі на них встановлюється металева пластина і приварюється зварюванням. Після цього слід зробити ряд отворів дрилем. Тепер можна розглянути, як кріпляться перила. На кожне просвердлений отвір ставиться балясина і притягається саморезом. Після того, як всі бруси будуть закріплені, слід перейти до верхньої частини перил. Для цього буде потрібно ідеально гладкий брусок без сучків. Він встановлюється поверху й прикручується по черзі до кожної балясині. Виконуючи цю роботу необхідно врахувати, що всі головки саморезов слід втопити в якомога глибше в брус. Весь процес роботи вказує на те, як зробити перила для ганку.

 • . 3

  У закінченні робіт необхідно виконати шпаклювальні і зачисні роботи, після чого все потрібен розкрити лаком. Можна зробити огорожу для сходів і іншим способом, використовуючи при цьому лише металеву конструкцію. Для цього знадобитися металевий куточок, який послужить рамкою для перил, а також прути, завдяки яким можна отримати гарний внутрішній малюнок. Далі слід розглянути, як виготовити перила і зробити їх міцними. Для цього потрібно зняти заміри сходового прольоту і зварити металеву рамку, після чого закріпити в ній поперечини. Потім готова секція встановлюється на приготовані несучі штирі і приварюється зварюванням. У закінченні роботи кріпиться дерев’яний поручень і розкривається лаком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :