Як закріпити пінопласт: маленькі хитрощі

як закріпити пінопласт: маленькі хитрощі

Вам знадобиться
 • Рідкий пінопласт
 • Сітка ПВС
 • Сітка Стробі
 • Дюбеля
 • Пластикові грибки
Інструкція
 • . 1

  Це дуже серйозна тема і вимагає особливого підходу. Для початку треба закупити пінопласт, завдяки якому і буде виконуватися утеплення житла, після чого запастися необхідним інструментом. Якщо потрібно знати, як закріпити пінопласт, то слід скористатися знанням майстрів, які присутні в будівельних магазинах. Якщо такої можливості немає, можна скористатися інтернетом, який надасть всю необхідну інформацію. Дана тема доносить до відома, що існують пластикові грибочки, завдяки яким і здійснюється кріплення пінопластових плит до основи стін і стелі. Також можна скористатися дюбель-цвяхами і металевими шайбами, завдяки яким можна притягти матеріал до стіни.

 • . 2

  Розглядаючи тему, як обштукатурити пінопласт, слід враховувати факт застосування даного матеріалу і скористатися будматеріалом, який ідеально підходить для цієї роботи. Наприклад, для внутрішніх робіт застосовується штукатурний склад на гіпсовій основі, а для оздоблення фасаду слід користуватися штукатуркою на цементній основі. Якщо потрібно виконати стельову обробку і потрібно знати, як утеплити стелю пінопластом, то потрібно дотримуватися утеплювача 15 щільності та рідкого пінопласту, який служить клеєм для даного матеріалу. Він виглядає як ємність з піною, перед застосуванням добре струшується, після чого наноситься зигзагоподібно на листи пінопласту і клеїться на стелю. Всі ці дії вказують на те, як наклеїти пінопласт на стелю.

 • . 3

  Далі слід виконати оздоблювальні роботи, використовуючи для цього сітку «Стробі» і клей ПВА. Вся поверхня промащується клеєм і наклеюється сітка, ідеально розгладжуючи її при цьому. Після чого слід приступити до шпаклювання всій поверхні. Для цього можна скористатися будь-якою сумішшю, придатною для нанесення шару до 3 мм. Далі буде потрібно розібратися, як утеплити стіни пінопластом зсередини. Для цього може знадобитися сітка стеклотканевая «Стробі» або металева сітка ПВС, завдяки якій поверхню матеріалу стане більш міцною. Використовуючи сітку «Стробі», можна скористатися клеєм ПВА, а при натяжки на поверхню сітки ПВС належить застосувати дюбеля. Далі виконуються штукатурні роботи, після чого потрібно виконати шпаклювання і фарбування всього інтер’єру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :