Як закрити монтажну піну: корисні поради

як закрити монтажну піну: корисні поради

Вам знадобиться
 • Ніж
 • Шпатель
 • Розчин
Інструкція
 • . 1

  Процедура ізолювання монтажної піни може бути реалізована кількома способами, однак найбільш якісними вважаються ошпаклеваніе, оштукатурювання або фарбування матеріалу. Зважаючи чого перед тим як закрити монтажну піну слід визначитися з типом передбачуваної обробки.

 • . 2

  Приступати до процедури обробки слід тільки після того, як піна повністю висохне, тим самим, виключаючи подальше її розширення в процесі робіт. Для чого слід витримати паузу від моменту нанесення матеріалу до початку обробки як мінімум 24 години. В іншому випадку можна не тільки порушити вимоги техпроцесу, а й отримати суттєві забруднення інструменту і кінцівок, після чого необхідно буде з’ясовувати, як видалити піну з рук.

 • . 3

  Далі, використовуючи монтажний ніж або гострий шпатель, слід видалити надлишки матеріалу, що виникають в процесі затвердіння. Причому виконувати це слід таким чином, щоб запінених частина була злегка втоплена щодо основної поверхні (для можливості нанесення оздоблювального матеріалу).

 • . 4

  На наступному етапі слід приготувати робочий склад, яким буде кріпитися будівельний матеріал. Зважаючи чого спочатку необхідно оцінити рівень зовнішніх впливів, якою може бути наданий на поверхню в процесі експлуатації. Так, при обробці піни, що знаходиться всередині споруди прийнятним матеріалом буде шпаклівка або ЛКП, тоді як для зовнішньої обробки перевагу краще віддати складам на цементній основі.

 • . 5

  Після приготування розчину, обробляється частина зволожується, а за допомогою шпателя на неї наноситься будівельна суміш і рівномірно розподіляється по всій площині. Причому щоб не виникало необхідності розбиратися, як очистити руки від піни або розчину, всі роботи краще виконувати в захисних рукавичках.

 • . 6

  Коли склад повністю затвердіє, рекомендується провести його повторну обробку, яка полягає в зачистці утворилися нерівностей і нанесенні фінішного шару. Проміжок часу необхідний для застигання розчину можна присвятити методикою, як очистити пістолет від піни і підготувати інструмент для подальшого виробництва робіт. Беручи до уваги все вищесказане, необхідно відзначити, що дуже важливо знати, як працювати з монтажною піною, щоб мінімізувати втрати, що виникають, в процесі її видалення перед обробкою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :