Як закрити радіатори опалення декоративної гратами?

як закрити радіатори опалення декоративної гратами?

Вам знадобиться
 • Декоративна решітка
 • Кронштейни
 • Пластикові труби
 • Болгарка
 • Крани
Інструкція
 • . 1

  З поліпшенням економічного добробуту населення підвищилися вимоги до внутрішнього дизайну квартир і будинків, оскільки в них в основному проходить основний час дозвілля людей. Крім поліпшення добробуту населення, останнім часом відбулося поліпшення дизайну меблів, елементів інтер’єру і внутрішньої обробки. Однією з проблем поліпшення внутрішнього оздоблення квартири можуть стати старі батареї. Навіть заміна їх на нові може не вирішити проблему з гармонією внутрішнього інтер’єру, оскільки дизайн таких радіаторів може не стикуватися з дизайном меблів. Тому виникає питання: «Як закрити радіатори опалення?».

 • . 2

  В основному радіатори опалення в квартирі закриваються декоративними гратами, каркас якої зроблений з дерева. На такий каркас натягується бавовняна тканина. Гідність такої решітки полягає в тому, що колір і дизайн її можна легко підігнати під стиль решти оздоблення кімнати. Декоративна решітка може монтуватися на стіну за допомогою шурупів. Її недоліком є певна крихкість конструкції, що дозволяє використовувати її тільки для житлових приміщень. В офісах і вестибюлях зазвичай застосовують більш стійке укриття. Також, може застосовуватися дерев’яні грати, але більш міцна і без тканини. Останнім часом в магазинах продаються заводські панелі для закриття радіаторів із пластику, металу і дерева.

 • . 3

  Закривши тільки одні радіатори, не наважується в цілому проблема з маскуванням всієї опалювальної системи, ще залишаються підводять теплоносій труби. В ідеалі для забезпечення кращого дизайну слід демонтувати старі залізні труби і з’єднати нові радіатори заново. Як з’єднати радіатори опалення, що б поліпшити дизайн? Для цього найкраще прокласти пластикові труби внизу над плінтусом або вмонтувати їх у стіну або підлогу. Останній варіант більш радикальний і вимагає більш високих витрат на ремонт.

 • . 4

  Якщо меблі та інше оздоблення квартири по стилю гармонує з новими біметалічними радіаторами, то замість того, що б думати як закрити старі чавунні батареї, можна розробити і впровадити план щодо того, як поміняти радіатори в квартирі . Зміна радіаторів складається з двох основних операцій: демонтаж старих батарей і обв’язки; установка нових батарей і комплектуючих до них. Зазвичай зі зняттям батарей не виникає проблем: злити воду із системи, болгаркою або розвідними ключами від’єднати від труб стару батарею, зняти її з тримачів і прибрати останні. Питання: «Як встановити біметалічний радіатор?» — Вимагає більш ретельного опрацювання. Місце кріплення нової батареї на стіні може не збігатися з тим, де до цього висіла стара батарея. Наприклад, нову батарею можна опустити нижче, ближче до труб, які забезпечуватимуть подачу теплоносія. Крім того, обсяг біметалевих радіаторів менше старих чавунних батарей, що дозволяє звільнити трохи місця. При встановленні нових батарей, крім питань дизайну та дислокації, також слід врахувати установку кранів і байпасних труб для забезпечення автономного відключення батареї від системи. Аналогічні проблеми вирішуються при тому, як встановити алюмінієвий радіатор. Тим більше, що різні назви (алюмінієвий і біметалічний) на практиці часто означають одне і те ж.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :