Як закрити труби пластиковими панелями?

як закрити труби пластиковими панелями ?

Вам знадобиться
 • Панелі пвх
 • Профіль
 • Шуруповерт
 • Самонарізи
Інструкція
 • . 1

  У кожній квартирі багатоповерхового будинку є водопровідні та каналізаційні труби, які псують зовнішній вигляд приміщення. Рекомендується при ремонті квартири закрити їх коробом. В цій статті розглянуто, як закрити труби пластиковими панелями. Пластикові панелі пвх один з кращих матеріалів для виготовлення короба для труб ванної кімнати і туалету. Цей матеріал дуже легко піддається обробці і має різні забарвлення, а його вартість доступна кожному.

 • . 2

  Якщо стіни будуть оброблятися панелями пвх, то в місцях скупчення труб необхідно побудувати каркас, який надалі буде обшивати пластиковими панелями. Його можна виготовити з дерев’яних брусків. У цьому випадку вони повинні бути оброблені спеціальними засобами від впливу вологи і цвілі. Каркас обшивати також, як обшивати стіни пластиковими панелями. На стелю та підлогу кріпиться направляючий профіль, в який вставляються панелі. Зовнішні і внутрішні кути теж закриваються спеціальними куточками.

 • . 3

  Якщо замість дерев’яних брусків буде прийнято рішення застосувати металевий профіль, то краще вибрати виріб з оцинкованого заліза. Це робиться зважаючи підвищеної вологості і для попередження корозії. На каркасах встановлюються дві або три поперечні перемички для кріплення пластикових панелей. Кріплення проводиться на відстані 50 — 60 сантиметрів один від одного. Ось як обшити туалет пластиковими панелями. У місцях кріплення свердлити отвори, в них забиваються дюбеля.

 • . 4

  Каркас зібраний і міцно прикрутять. Перша панель встановлюється в спеціальний профіль, зазвичай це внутрішній кут. Кожна з панелей кріпиться в декількох місцях до поперечних перемичках. Кути панелей з’єднуються зовнішнім кутовим пластиковим профілем. По периметру короби вгорі на стелі і внизу на підлозі також встановлений профіль. Якщо деякі панелі необхідно обрізати по ширині, це найкраще робиться гостро заточеним шевським ножем. Обрізка по довжині проводиться ножівкою по металу або електролобзиком.

 • . 5

  Ось основні поради, як встановити пластикові панелі і закрити за допомогою них водопровідні та каналізаційні труби. Ще одне важливе питання пов’язаний з тим, що необхідно при закритті труб панелями не забути забезпечити доступ до запірної арматури, яка час від часу потребує обслуговування. Для цього необхідно в місцях установки запірної арматури зробити люки. І вибір люка набагато простіше того, як розблокувати карту пам’яті телефону. Ці вироби продаються в магазинах сантехніки і мають різні розміри. Є можливість підібрати саме той розмір, який потрібен. Ось розглянуті основні поради, як приховати труби в квартирі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :