Як залити підлогу в будинку?

як залити підлогу в будинку ?

Вам знадобиться
 • Розмітка
 • Подушка
 • Рейка
 • Бетон
Інструкція
 • . 1

  У будь-якому будинку необхідно облаштувати грунтовний бетонну підлогу, який послужить підставою для підлогового покриття. Його можна залити самостійно, але потрібно дотримуватися деякі вимоги. У першу чергу необхідно правильно провести підготовчі роботи, так як від якості залежить довговічність і надійність майбутнього підстави. Спочатку потрібно підготувати грунт, тобто очистити його від різного сміття. Потім за допомогою будівельного рівня необхідно визначити найвищу точку, а також нижчу позначку.

 • . 2

  Перед тим як залити підлогу в будинку, потрібно зробити розмітку. Як орієнтир послужить висока точка, на основі якої на стінах наносяться напрямні. Для розмітки можна використовувати спеціальну відбивку. За цими напрямних натягується тонкий шнур, який позначить рівень заливки бетонної суміші. Наступним етапом підготовчих робіт є засипка подушки з гравію.

 • . 3

  Вона необхідна для утеплення основи з бетону, щоб він не лежав на голому грунті. Спочатку вбиваються дерев’яні кілочки нижче шнура на десять сантиметрів, так як заливати підлогу потрібно по позначці. Кілки необхідно розташовувати рядами вздовж стін, а їх кількість залежить від загальної площі. Засипка гравію здійснюється від дальньої стіни. Покладену подушку з гравію необхідно ретельно ущільнювати і гарненько вирівнювати. Трамбування можна виготовити самостійно з колоди і дощечки. Після засипання кілочки потрібно витягнути, а зверху гравію викласти шар піску. Його також необхідно ретельно вирівняти і утрамбувати. На подушку укладається гідроізоляція з поліетиленової плівки. Її обов’язково потрібно зробити, перед тим як залити підлогу. Краї плівки повинні бути вище розмітки бетонної основи.

 • . 4

  На гідроізоляцію необхідно укласти спеціальні напрямні, які розділять приміщення на кілька смуг. Це дозволить зробити процес заливки бетонної суміші більш комфортним, так як розчин буде викладатися частинами. Напрямні повинні знаходитися обов’язково на одному рівні з розміткою, тобто не нижче і не вище. Якщо їх укласти неправильно, то готове підставу матиме перепади і нерівності.

 • . 5

  Також облаштовується наливна підлога, який повинен бути ідеально рівним. Рейки необхідно надійно закріпити, а розміточний шнур прибрати. Заливка бетонного розчину здійснюється від вікна або дальньої стіни, а рухатися потрібно в напрямку дверей. У процесі викладення необхідно уважно стежити, щоб напрямні були трохи приховані бетонним розчином.

 • . 6

  Після заповнення кожної смуги потрібно вирівнювати і ретельно утрамбовувати суміш спеціальним правилом. Його необхідно щільно притискати до напрямних і вібруючими рухами підтягувати до себе. Так облаштовується будь заливний підлогу. Процедуру потрібно повторювати неодноразово, щоб вигнати всі бульбашки повітря з суміші, а поверхня зробити гладкою і дуже рівною. По закінченні вирівнювання готову поверхню обов’язково потрібно вкрити плівкою з поліетилену.

 • . 7

  Суміш буде укріпляти протягом місяця, а в цей час поверхню потрібно трохи збризкувати водою. Це дозволить уникнути появи різних тріщин, які утворюються на пересохлому бетоні. На закінчення на підставі облаштовується стяжка, яка значно зміцнить підлогу і усуне нерівності. Вона заливається за спеціальними маяках, які потім необхідно прибрати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :