Як залучити чоловіка: магія для жінок

як залучити чоловіка: магія для жінок

Вам знадобиться
 • Фотографія улюбленого
 • Волосся коханого
 • Рушник
Інструкція
 • . 1

  Буває так, що дівчині сильно не щастить з хлопцями і не всі можуть спокійно пережити розлуку з коханою людиною. Однак, знайти вихід можна навіть із самої складної ситуації, наприклад, як залучити чоловіка магія підкаже. Головне, пам’ятати про те, що для отримання бажаного результату необхідно в точності дотримуватися всіх умов проведення ритуалу привороту.

 • . 2

  Сьогодні існує досить багато найрізноманітніших привороту, є й ті, які можна легко провести самостійно. Найбільш популярним, а головне ефективним, є любовний приворот з використанням фотографії коханої. Для проведення ритуалу знадобиться взяти фотографію коханого, причому знімок повинен бути зроблений не пізніше, ніж рік тому, в іншому випадку користі від такого ритуалу буде мало. Також корисно буде знати, як захиститися від магії, щоб не нашкодити собі або своїм близьким — це важлива умова.

 • . 3

  Не менш популярний вид привороту з використанням волосся коханого. Для проведення ритуалу знадобиться взяти всього кілька волосинок причаровує хлопця, наприклад, з гребінця. Однак, треба бути на сто відсотків упевненими в тому, що це саме його волосся. Ці волоски необхідно буде дуже акуратно скачати в невеликий кульку і весь час тримати їх поруч із собою. Корисно знати не тільки ритуали привороту, але і як залучити удачу, магія допоможе отримати розгорнуту відповідь на це питання.

 • . 4

  Також можна самостійно провести ритуал привороту на рушник. Для цього дівчині треба взяти чисте і, обов’язково, новий рушник, дати коханій вмитися, а потім він повинен витерти обличчя саме цим рушником. Потім дівчина повинна відразу ж забрати рушник, щоб більше ніхто не встиг ним скористатися, але діяти треба дуже акуратно, щоб причаровує нічого не запідозрив. Рушник зав’язується у вузол і дівчина кладе його собі під подушку. Щоб підсилити ефект від привороту, варто прочитати любовний змову.

 • . 5

  Багатьом цікава магія, як продати квартиру вона не підкаже, але допоможе позбутися самотності і заволодіти серцем коханого. Один з найсильніших привороту — це сексуальна прив’язка, яку виконують тільки досвідчені маги, що володіють необхідною інформацією. Важливо пам’ятати про те, що такий ритуал проводити самостійно ні в якому разі не можна, тому що наслідки можуть бути непередбачуваними, а в деяких випадках і незворотними. Наприклад, після неправильно проведеного ритуалу привороту, хлопець може почати дуже сильно пити. Не знаючи, як позбутися від ворогів, магія допоможе знайти правильний вихід з цієї складної ситуації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :