Як залучити гроші: магія в нашому житті

як залучити гроші: магія в нашому житті

Вам знадобиться
 • Магічні здібності
 • Грошові купюри
 • Змови і ритуали
Інструкція
 • . 1

  Це не секрет, що гроші мають певний магічною силою. Люди мають можливість притягувати до себе гроші за допомогою, так званої грошової магії, яка складається з набору правил і прикмет, яких необхідно дотримуватися у поводженні з купюрами і монетами. Тому, якщо людині цікаво дізнатися, як залучити гроші, магія йому допоможе. Перш за все, варто відзначити, що гроші мають свою власну досить високою енергетикою. Монети і купюри мають магічні властивості, і люди схильні до їх діями в щоденному процесі зіткнення з грошима. В одних випадках гроші притягують додатковий дохід до свого власника, в інших — відштовхують інші гроші від людини. Щоб домогтися позитивного ефекту, людині необхідно дотримуватися певних правил в поводженні зі своїми купюрами. Звичайно, з неба нічого відразу не впаде, але варто хоча б спробувати розібратися в тому, як за допомогою магії примножити свій стан.

 • . 2

  Далі слід розглянути «магічні» правила поводження з купюрами, які принесуть фінансове благополуччя. Тут не потрібно думати, як навчитися магії. Просто необхідно намагатися слідувати наступним актуальним порад і прикметами: У день отримання заробітної плати слід уникнути витрат повністю. Буде дуже добре, якщо вони в повному обсязі проведуть ніч у будинку з господарем. Варто намагатися зберігати гроші великими купюрами. У них енергетика притягання більш виражена. Потрібно містити гроші в гаманці акуратно. Постійно слід перевіряти, як лежать гроші, наводити порядок в гаманці і не тримати там непотрібні речі (чеки, квитки і т. д.). Пошарпані купюри слід витрачати в першу чергу, так як вони практично не мають «магічної» сили притягання.

 • . 3

  Також потрібно швидко позбавлятися від грошових купюр з сторонніми написами, які можуть, навпаки, витягати гроші з гаманця власника. Адже велика ймовірність, що хтось спеціально зробив напис на купюрі, щоб «витягувати» гроші у інших людей. Це вже так звана «чорна магія» грошей. Тут слід відразу задуматися, як позбутися від чорної магії таких купюр. Потрібно намагатися не брати в борг, а позичати гроші, щоб вони потім повернулися. Не слід витрачати все до копійки. Потрібно намагатися залишати якусь суму. Товар, придбаний на останні гроші, не принесе радості і щастя власнику. Якщо людина знайшла гроші або виграв їх в лотерею, то необхідно їх відразу ж витратити.

 • . 4

  Інакше надалі вони зіграють «злий жарт». Не варто брати в борг або позичати гроші в понеділок. Це призведе до витрат всю решту тиждень. Віддавати борги і позичати гроші не слід також ввечері. Енергетика другої половини дня приведе до розорення. Не слід часто перераховувати свої накопичення. Така процедура відбирає частину притягальної сили купюр. Вищеописана «магія» грошей буде діяти, якщо людина не зациклений на отриманні «шалених» монет, а просто в повсякденному житті дотримується цих правил і прикмети. Тоді гроші поступово самі будуть притягатися і радувати свого власника.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :