Як залучити щастя й удачу?

як залучити щастя й удачу?

Вам знадобиться
 • Віра
 • Гарний настрій
 • Оптимізм
 • Амулет
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Щоб привернути щастя, необхідно повірити в свої сили. Дуже часто люди самі провокують появу чорних смуг в житті. Не слід говорити про нещастя, вірити в нього і ставити ярлик невдахи на самого себе. Візьміть за правило говорити про себе тільки як про людину, яка щасливий завжди, незважаючи ні на що. Прокидаючись, навчитеся радіти новому дню, сходу сонця, смачному сніданку на столі.

 • . 2

  Кожен день називайте самі собі все нові причини для щастя. Але не кажіть про майбутнє. Не варто вважати, що, отримавши через півроку диплом, ви станете по-справжньому щасливим. Ні. Нехай майбутнє сама потурбуватися про себе. Живіть сьогоднішнім днем. Навіть можете взяти блокнот і в ньому перерахувати по пунктах всі ті моменти, які саме зараз роблять ваше життя щасливішим.

 • . 3

  Будь-які неприємні моменти розцінюйте як можливість змінити своє життя в кращу сторону. Навіть зламавши ногу, будьте щасливі від того, що з’явилася можливість відпочити і відновити сили після важких трудових буднів. Безумовно, життя не буває без чорних смуг. І кожен з нас на певному відрізку шляху стикається з різного роду неприємностями, проблемами, труднощами. Але навчитеся не витрачати свою життєву енергію на занепокоєння і переживання. Замість цього направте сили на подолання перешкод і постарайтеся ніколи не сумувати.

 • . 4

  Знайдіть і випишіть на аркуш паперу ті дії, які роблять вас кілька щасливішими. Припустимо, спілкування з донькою, прогулянка в парку, звучання мелодійної музики. Як тільки виникає відчуття пригніченості, апатії, навіть депресії, дістаньте рятівний листочок і почніть слідувати своїм власним рекомендаціям. Звичайно, іноді випадають такі дні, коли настрій безповоротно зіпсовано. У такому випадку постарайтеся провести позаплановий сеанс аутотренінгу, або просто змініть обстановку. Навіть щасливі люди хоч іноді піддаються смутку — просто вони вміють виходити з ситуації, що склалася з найменшими втратами. Тому не корите себе, що сьогодні щасливим стати так і не вдалося. Тренуйтеся і з кожен днем ви станете відчувати себе все краще і краще.

 • . 5

  Обов’язково оточіть себе щасливими людьми. Саме від них ви зможете і самі підзарядитися промінчиками щастя і оптимізму. Спілкуйтеся з ними якомога частіше, уважно спостерігайте за тим, як вони справляються з життєвими труднощами, як знаходять вихід зі скрутних ситуацій. Безумовно, не слід бездумно копіювати їх слова і руху. Важливо повірити в себе. Але навіть якщо спочатку ви посміхаєтеся через силу, дуже скоро ваша усмішка стане справжньою і щирою. Змушуйте себе бути щасливим, і тоді ви насправді станете таким.

 • . 6

  Обов’язково проводите сеанси аутотренінгу. Створіть сприятливу атмосферу, вимкніть мобільний телефон, запаліть свічки, включіть розслаблюючу музику. Закрийте очі. Дихайте глибоко і спокійно. Постарайтеся забути про всі проблеми. Думайте тільки про те, що ви щасливі. Такий сеанс аутотренінгу бажано проводити з ранку, перед роботою. Подумки або вголос говорите про те, що ви заряджені позитивною енергією, яка допоможе вам впоратися і подолати будь-які труднощі майбутнього дня. Подякуйте долю за всі ті щасливі моменти, які вона вам подарувала і обов’язково подарує в майбутньому.

 • . 7

  Якщо стати щасливим, нехай на мить, вам допомагає алкоголь або наркотики, припиніть займатися самообманом. Те щастя, які ви відчуваєте в хвилини блаженства не справжнє, а штучне. Алкоголь і наркотики ніколи не зможуть подарувати вам справжнє щастя і ті емоції, які вам так необхідні.

 • . 8

  Магія, астрологія, фен-шуй і так далі є одними з найпоширеніших способів залучення щастя. Безумовно, не варто ставити їх в один ряд один з одним. Так, багато людей, які займаються за фен-шуй, заперечують будь-яке існування магії і навпаки. Але кожна людина вирішує для себе сам, у чиїй допомоги він потребує, щоб знайти щастя. Однак якщо ви вирішили звернутися до магії, намагайтеся уникати різних сумнівних ритуалів. У газетах дуже часто розповідають про магів-шарлатанах, які маніпулювали іншими людьми, переслідуючи корисливі цілі.

 • . 9

  Як правило, амулети, браслети і багато іншого є лише помічником у боротьбі за щастя. Безумовно, все залежить від людини. Визначте для себе розмір свого щастя. Ви хочете виграти в лотерею або зустріти кохання свого життя? Або знайти хорошу роботу? Чи впевнені ви, що отримавши все бажане, станете по-справжньому щасливою людиною? Адже історія багата прикладами, коли успішні та забезпечені люди були абсолютно нещасні, а ті, хто насилу добував гроші на прожиток, кожен день починали з посмішки.

 • . 10

  У кожної людини існує своє визначення щастя. Коли ви зрозумієте, що змушує вашу душу світитися, тоді дійсно станете щасливою людиною.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :