Як залучити в мережевий маркетинг нових людей?

як залучити в мережевий маркетинг нових людей?

Вам знадобиться
 • Громадські місця
 • Родичі та знайомі
 • Оголошення
 • Інтернет
 • Лідери з інших мережевих компаній
Інструкція
 • . 1

  Громадські місця. Щоб добре заробляти в мережевому маркетингу, потрібно підписати під себе якомога більше людей, але їх ще потрібно знайти. Нових консультантів по продукції можна знайти в громадських місцях. Можна роздрукувати на принтері листівки, в яких будуть розповідатиметься переваги роботи в даній компанії і контактний телефон, — їх слід роздавати перехожим, а також попутно розповідати про продукцію. Звичайно, не всі люди, що взяли листівки, подзвонять, але, тим не менш, 30% з них будуть зацікавлені. Можна також взяти їх телефони і потім спробувати запросити на зустріч.

 • . 2

  Родичі та знайомі. Розмірковуючи над тим як залучити в мережевий маркетинг нових людей, слід звернути увагу на своїх друзів і знайомих. Потрібно при першій можливості демонструвати їм товари цієї мережевої компанії, давати їх пробувати, дарувати на всі свята і день народження. Можливо, хтось із них зацікавиться і теж захоче побудувати кар’єру в цій компанії. Можна також запросити кілька друзів до себе в гості на чашку чаю і розповісти про всі переваги роботи в даній мережевої компанії. По можливості потрібно запастись пробними зразками, щоб подруги могли оцінити якість.

 • . 3

  Оголошення. Досвідчений сетевик знає як працює мережевий маркетинг і використовує всі можливості, щоб залучити в свій бізнес нових людей, тому слід постійно давати оголошення в газету про набір нових консультантів. Звичайно, за оголошення доведеться платити, тому якщо вони будуть давати результатів, то слід пошукати інші способи. Якщо за оголошення платити не хочеться, то можна спробувати пошукати газети, в яких його можуть надрукувати безкоштовно, але тільки на великий приплив нових людей у свій бізнес розраховувати не слід, так як такі видання зазвичай користуються не дуже великим попитом.

 • . 4

  Інтернет. Розглядаючи мережевий маркетинг як джерело основного доходу, слід постійно вдосконалювати методи пошуку нових людей. І серед інноваційних методів виділяється пошук нових консультантів за допомогою інтернету. Існує безліч сайтів, на яких можна розмістити своє оголошення про набір нових людей абсолютно безкоштовно. Також можна створити свій сайт і писати статті про продукції даної мережевої компанії, а наприкінці обов’язково вказувати свої контактні дані. Можна також відписуватись на форумах, а підпис зробити рекламного характеру.

 • . 5

  Пошук лідерів. Досвідчені мережевики на питання про те, як заробляти в мережевому маркетингу, радять підписувати під себе якомога більше лідерів з сусідніх компаній — тоді вони вже будуть робити все роботу. Крім цього їх не потрібно буде навчати, оскільки вони вже знають всі хитрощі цього бізнесу. Тому незайвим буде підписатися в кілька компаній і там доглянути для себе кілька лідерів, завдяки яким можна буде вийти на топові рядки і отримувати хороші гроші, практично нічого не роблячи. Слід пам’ятати, що мережевий маркетинг — це той вид бізнесу, при якому потрібно постійно ворушитися, інакше можна залишитися без заробітку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :