Як залучити хлопця на вулиці?

як залучити хлопця на вулиці ?

Вам знадобиться
 • Рішучість
 • Сміливість
 • Симпатія
Інструкція
 • . 1

  Не так давно вважалося, що саме чоловіки першими повинні робити перший крок. Але часи змінюються, а разом з ними — характер і поведінку людей. Навіть якщо хлопцям подобаються сміливі дівчата, які першими можуть підійти і познайомитися або просто заговорити, все ж вони воліють залишати за собою це право. Тому, щоб не ущемляти гордість і гідність представників сильної статі, прекрасна половина повинна йти на маленькі хитрощі. Про те, як познайомитися з хлопцем на вулиці, можна дізнатися з Інтернету або з журналів. Але, проявивши трохи фантазії і наполегливості, можна не тільки звернути увагу хлопця на свою персону, а й зробити це з особливою мудрістю.

 • . 2

  Якщо дівчину дійсно зацікавив молодий чоловік, то немає нічого поганого в тому, щоб зав’язати з ним знайомство. Для цього спочатку потрібно подати йому якийсь знак, який означатиме симпатію. Відмінно підійде задерикуватий і веселий погляд, спрямований безпосередньо на опонента. При цьому на обличчі дівчини повинна грати щира посмішка, а в очах — іскорки. Слід уникати тривалого пильного погляду. Краще періодично скромно відводити погляд убік, а коли хлопець буде зовсім близько — знову подивитися йому в очі і посміхнутися. У цього способу є свій недолік, адже молода людина може бути зайнятий своїми проблемами або просто поспішати у справах.

 • . 3

  Для того щоб познайомитися з хлопцем на вулиці, дівчина повинна бути балакучою і сміливою. Так, наприклад, якщо на вулиці раптово почався дощ, а представниця прекрасної половини людства не взяла з собою парасольку, то можна попроситися під парасольку молодої людини, який був помічений раніше. Цей спосіб досить ефективний, оскільки жоден поважаючий себе чоловік не залишить дівчину мокнути під дощем. Опинившись «під одним дахом» з незнайомцем, можна завести цікава розмова, яка може призвести до подальших відносин. Головне, якщо дівчина відчула зацікавленість не тільки зі свого боку, а й з боку хлопця, не забути взяти номер телефону або інші контакти, які допоможуть зустрітися ще раз.

 • . 4

  Щоб познайомитися з хлопцем, який зацікавив, потрібно бути мудрою і хитрою. Наприклад, можна запитати ради, як знайти дорогу до музею або галереї. Спосіб досить банальний, але проявивши жіночу хитрість, можна знайти нового знайомого. Для цього потрібно в добре знайомому місці придивитися до вподобаного хлопця і зрозуміти, в який бік він рухається. Після цього підійти до нього і запитати дорогу в тому ж напрямку, при цьому слід зробити розгублений вигляд, невинно посміхнутися, поплескати віями і пролепетати щось відчайдушне. Будь-який хлопець пом’якшиться перед загубилася або заблукала дівчиною і, цілком можливо, запропонує проводити її до місця призначення.

 • . 5

  Для любительок кінофільмів у жанрі мелодрам, залучити хлопця на вулиці не складе труднощів. Адже цей спосіб багато хто не раз бачили на блакитних телеекранах. Його суть полягає в наступному: дівчина повинна ненавмисно зіткнутися з незнайомцем прямо на вулиці. При цьому вона повинна виглядати зосередженої і злегка розгубленою. Важливо щоб руки її були зайняті стосом папок з паперами або сумкою з дрібними предметами або продуктами. У момент «випадкового» зіткнення всі ці предмети з легкістю повинні розлетітися в сторони, а дівчина повинна зобразити цілковиту розгубленість, засмучення і обурення. Але всіх цих емоцій має бути в міру. Безумовно, існує безліч способів знайомства з хлопцем на вулиці. Тому важливо експериментувати і пробувати ті методи, які ближче душі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :