Як замінити патрон в люстрі?

як замінити патрон в люстрі ?

Вам знадобиться
 • Новий патрон
 • Рукавички
 • Плоскогубці
 • Викрутка
Інструкція
 • . 1

  Найчастіше люстра не працює саме через несправність патрона. Це слабке місце будь люстри, він може похитуватися або потроху обсипатися. Але міняти цілу люстру через такої несправності нераціонально, тому патрон можна просто замінити, залишивши колишній інтер’єр. Спочатку слід упевнитися в тому, що несправний саме патрон. Необхідно перевірити лампочку, не перегоріла чи вона, вимикач, який також міг вийти з ладу. Якщо все вищеперелічене справно, то актуальне питання: «Як замінити патрон в люстрі? »

 • . 2

  Спочатку обов’язково потрібно знеструмити люстру, просто вимкнути вимикач небезпечно, необхідно викрутити пробки або відключити автомати. Звичайно, робоче місце має бути добре освітлено, тому слід міняти патрон вдень або ж використовувати свічки або кімнатний ліхтар. Попередньо викрутивши всі лампочки, потрібно зняти плафони, потім люстру. Так буде набагато зручніше працювати і руки не втомляться від роботи на вазі. Плоскогубцями викрутити старий патрон, якщо на ньому видно пошкодження, то потрібно приступити до заміни. Важливо знати, як вставити дріт в патрон. Для цього необхідно оголити провід, роз’єднати 2 його основні жилки, вони ні в якому разі не повинні стикатися. Далі потрібно знайти клеми на патроні. Вони можуть бути або самофіксуються, або фіксують дроти вручну (твіст болти або затискачі). У першому випадку всього лише необхідно вставити один провід в одну дірку з клемами, другий в інший і злегка заштовхнути їх. Провід пригорнуться і назад їх вже не витягнеш. У другому випадку потрібно вставити дроти в дірки (кожен в кожну, окремо) і міцно закрутити викруткою.

 • . 3

  Бувають патронів не односложной конструкції і часто потрібно знати, як розібрати патрон люстри. Через свою безпосередній близькості до лампочки, патрон дуже часто нагрівається і, як правило, починає плавитися або кришитися, а отже виходити з ладу. Тому патрон часто вкручений в так звану «сорочку». При необхідності він легко викручується з неї. Сам патрон також легко розбирається. Його верхня частина (колодка) кріпиться до нижньої різьбленням або на засувку.

 • . 4

  Процедура заміни патрона не складна, але особливу увагу потрібно приділити питанню, як з’єднати патрон з проводом. Від цього залежить не тільки справність люстри, але й пожежна безпека. Необхідно зняти керамічну частина патрона, колодку, від’єднати дроти за допомогою викрутки або перекусити плоскогубцями, якщо патрон прищикнув їх. Замінити стару керамічну основу нової і поставити новий патрон. Бажано дроти ізолювати спеціальною стрічкою.

 • . 5

  Головне — це знеструмити кімнату, акуратно викрутити старий патрон і підключити новий патрон для лампочки. Далі виконати всі процедури в зворотному порядку. Повісити люстру на місце, вкрутити лампочки. Якщо світла все одно немає, то, можливо, справа не в патроні і потрібна заміна проводів, ну а якщо є, то все правильно зроблено і ця проблема відпаде на довгий час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :