Як замочувати перловку перед приготуванням?

як замочувати перловку перед приготуванням ?

Вам знадобиться
 • Вода або кефір
 • Водяна баня, вода або бульйон
 • Секрет розсипчастої каші
 • Заправка каші
Інструкція
 • . 1

  Вода або кефір. Перлова каша — це комора клейковини і білка, тому з нею треба звертатися дбайливо і делікатно, як з усіма бобовими. Крупу необхідно замочити у воді на 10 — 12 годин, бажано це робити на ніч. Але робити це на око не варто, необхідно знати, як замочувати перловку в пропорціях. Один стакан перловки заливається одним літром теплої води не менше ніж на 10 годин. Потім вода зливається, а вже перед приготуванням зерна ще раз промиваються. Перловку можна замочувати і на кефірі, тоді каша буде більш ніжна.

 • . 2

  Водяна баня, вода або бульйон. Для того щоб каша вийшла смачною, крупу треба приготувати особливим способом. Багато господинь знають, як готувати правильно перловку, і що з попередньо замоченою крупи виходить розсипчаста і ніжна каша. Крупу варять по різному, але найсмачніша каша виходить, коли її готують на водяній бані близько 6 годин. І не дивлячись на те, що перлові каші варяться набагато довше, ніж інші крупи, їх необхідно включати в раціон завдяки великому вмісту фосфору. Існує безліч способів, як варити кашу з перловки: на бульйоні або воді, з додаванням овочів або м’яса, масла або сметани.

 • . 3

  Секрет розсипчастої каші. Завдяки тому, що перловку заздалегідь замочують водою і витримують 10 — 12 годин, зерна вбирають в себе воду і розбухають, а тому каша виходить м’якою. Секрет того, як варити перловку розсипчасту — підготовка зерен і довга варіння (іноді до 6 годин). Спочатку каша доводиться до кипіння на сильному вогні, а потім ставиться на водяну баню, і вариться на повільному вогні до повної готовності.

 • . 4

  Заправка каші. Для перлової каші заправка грає не останню роль і строго індивідуальна. Існує рецепт приготування каші: як приготувати перловку з тушонкою. Для цього в глибоку жаровню викладається тушонка, цибуля, морква, а також сіль і перець за смаком. Перловка відварюється 15 хвилин і додається в жаровню, після чого гаситься на повільному вогні. У разі випарювання всієї рідини можна додати воду. У російській кухні каша з перловки сама корисна і смачна. У ній є життєво важливі елементи — залізо, фосфор, білок, крохмаль.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :