Як заморозити полуницю?

як заморозити полуницю?

Вам знадобиться
 • Полуниця
 • Цукрова пудра
 • Морозильная камера
 • Ємність для заморозки
Інструкція
 • . 1

  Так як полуниця вважається дуже ніжною і примхливою ягодою, заморожувати її потрібно так, щоб вона зберегла форму, колір і свій смак. Зробити це цілком реально, дотримуючись деякі рекомендації та поради. Не можна полуницю просто промити, обсушити і заморозити в контейнерах, так вона не зможе зберегти свій смак і розтанувши, вийде кляклим. Така ягода не підійде для приготування, тому що дасть занадто багато соку і зіпсує смак основного блюда. Для того, щоб заготовити на зиму корисну і смачну ягоду, необхідно знати деякі правила заморозки полуниці.

 • . 2

  Спосіб перший: Тож, спочатку потрібно правильно вибрати ягоди, вони повинні бути стиглими, недавно зібраними і невеликих, однакових розмірів. Велика за розмірами полуниця заморожується, а надалі і розморожується погано, не варто її брати. Потім, полуницю необхідно підготувати до заморожування. Для цього ягоди слід перебрати, відсіявши погані і промити в пластмасовому ситі. Залізне використовувати не варто, воно може окислити ягоди. Плодоніжки потрібно залишити, так ягоди будуть целее і не дадуть сік. Після цього потрібно полуницю просушити протягом однієї години, розмістивши її так, щоб ягоди між собою не стикалися.

 • . 3

  Заморозити полуницю найзручніше в харчових контейнерах, але якщо покласти туди ягоди відразу після просушування, вони втратять при розморожуванні свою форму і распливутся. Тому, після того як полуниця висохла, слід взяти дерев’яну дошку і обернути її харчовою плівкою. Потім, на дошку акуратно перекласти ягоди так, щоб вони не стикалися один з одним. Після чого, помістити дошку з полуницею в морозильну камеру на два або три години (залежить від можливостей морозилки). Після закінчення часу, коли всі ягоди заморозилися, можна буде перекласти їх в контейнер, присипаючи цукром або цукровою пудрою для кращого зберігання.

 • . 4

  Можна викладати полуницю в два шари. Весь посуд, в якій зберігатимуться ягоди повинна бути ретельно промита і висушена. Таким чином полуниця може лежати в морозильній камері на протязі року. Спосіб другий: в цьому рецепті полуницю радять не мити і не видаляти плодоніжки. Вибирати для заморозки чисті ягоди середнього розміру. Якщо любов до гігієни НЕ дозволяє не помити полуницю, варто скропити її білим вином. Саме так чинять італійські кулінари. Після цього ретельно просушити, розташувавши ягоди так. Щоб вони не торкалися одне одного.

 • . 5

  Потім, необхідно викласти ягоди з плодоніжкою в чистий контейнер або пакет або в будь-яку іншу тару, головна умова даного способу це те, щоб ягоди не були вологими або ні в якому разі мокрими. В іншому випадку при розморожуванні вони перетворяться в кашку і втратять свій смак. Такі способи заморозки полуниці дозволяють отримувати максимально смачні і міцні ягоди. А значить буде можливість приготувати з неї смачний компот, пиріжки, торт та інші шедеври кулінарії. Тим самим порадувати своїх домочадців шматочком літа в холодну зимову пору. Після заморозки полуниці, як правило, залишається багато зіпсованих і вологих ягід, не варто їх викидати і ставити на них хрест.

 • . 6

  Можна приготувати відмінне ягідне пюре, яке добре підійде в якості начинки до сиру, йогуртам і замість варення, наприклад до млинців. Щоб приготувати ягідний сорбет з полуниці, необхідно промити ягоди і видалити плодоніжки. Потім подрібнити їх до однорідної маси за допомогою блендера або звичайною дерев’яною толкушки, яка знайдеться в кожному будинку. Сорбет готовий до заморожуванню. Залишилося перелити його у відповідну ємність (харчовий контейнер) і покласти в морозильну камеру. Цукор в сорбет додають вже в процесі готування, так він може зберігатися до наступного року.

 • . 7

  Замороження полуниці процес нескладний, головне робити все швидко, поки ягоди не почали текти і дотримуватися рекомендації. Із замороженої полуниці можна приготувати безліч різноманітних страв і напоїв. Молочні та алкогольні коктейлі, смузі, пироги, кекси, твороженную запіканку і багато іншого. Також такий полуничкою можна порадувати і маленьких членів сім’ї, приготувавши їм морозиво з сирків з полуницею. Для цього будуть потрібні дитячі сирки, заморожена полуниця і палички, за які можна буде тримати морожене (можна використовувати звичайні дерев’яні).

 • . 8

  Взяти три сирка, акуратно відкрити їх і перекласти вміст упаковок в окрему миску. Упаковки не викидати, вони ще знадобляться. Заморожену полуницю перешкодити в блендері до пюреобразного стану, потім влити в миску з сирками. Ретельно збити міксером всю твороженную масу. Тепер слід взяти упаковки і наповнити їх вийшла масою. Прибрати на кілька годин в морозильну камеру, попередньо встромивши в кожну упаковку по паличці. Смачне і корисне морозиво готово.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :