Як замовити дитячий одяг з Європи?

як замовити дитячий одяг з європи?

Вам знадобиться
 • Знайомі
 • Фірми-посередники
 • Каталог
 • Інтернет-магазини
Інструкція
 • . 1

  Знайомі та родичі. Останнім часом стало модно замовляти дитячий одяг в Європі, оскільки багатьом подобається її якість і невисокі ціни. Дитячий одяг замовити можна за допомогою родичів і друзів, які там проживають. Можливо, хтось із них планує найближчим часом поїхати на батьківщину, і зможе привести одяг. Але найлегше буде вислати їм розміри, попросити їх купити одяг і вислати її поштою. Однак, перед тим, як замовити дитячий одяг в Європі, слід дізнатися ціну поштових послуг, і заздалегідь перевести гроші родичу або другу на її покупку.

 • . 2

  Фірми. Для замовлення дитячого одягу з Європи можна вдатися до послуг посередницьких фірм. Їх адреси можна знайти в інтернеті, на різних сайтах і форумах. Там же можна буде обговорити всі плюси і мінуси конкретної компанії з тими, хто користувався її послугами. Але тільки перед тим, як замовити одяг з Америки чи Європи, потрібно буде заздалегідь дізнатися про вартість послуг тієї чи іншої фірми, щоб вибрати відповідну. Якщо немає впевненості в якості товару, то можна буде вперше замовити щось подешевше, так можна буде захистити себе від непотрібної витрати грошей, і перевірити чесність фірми.

 • . 3

  Каталог. Якщо родичів і знайомих в Європі немає, та й звертатися в яку-небудь фірму теж не хочеться, то роздумуючи над тим, як можна замовити одяг для дітей, слід переглянути каталоги. У них є величезний вибір дитячого одягу за досить доступними цінами, причому, нерідко можна добре заощадити, так як в каталогах часто проводяться різні акції. Та й доставка радує, оскільки зазвичай замовлення приходить протягом тижня. Але якщо є сумніви з приводу якості, то завжди можна зробити пробний замовлення, і у випадку, якщо він буде незадовільним, то можливо здійснити повернення товару.

 • . 4

  Інтернет. Щоб знати як замовити одяг оптом з Європи, слід звернутися до інтернету. Адже зараз, можна знайти багато інтернет-магазинів, які здійснюють доставку товару по всьому світу. Треба тільки знайти магазин з прийнятними цінами і належною якістю і замовити кілька речей. Також, перед тим, як замовляти одяг через Інтернет, слід дізнатися вартості доставки і способи оплати, оскільки не всі зарубіжні магазини приймають російські кредитні карти. Крім цього, слід дізнатися про можливість повернення не підійшли або бракованих речей. Замовляти одяг для дітей з Європи досить вигідно, оскільки вона коштує дешевше, і в неї дуже гарна якість, тому слід розглянути всі варіанти її покупки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :