Як замовити одяг за кордоном і не прогадати?

як замовити одяг за кордоном і не прогадати?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Комп’ютер
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Сучасні технології, дозволяють робити дуже багато функцій через інтернет. За останній час одним із найпопулярніших занять, стала купівля товарів в інтернеті. Але чи варто вірити такому виду покупок? Як правило, більшість людей звикли бачити продавця в обличчя, і не пристосовані до технологій двадцять першого століття. Але справа в тому, що в нинішньому поколінні, довіряти реальним продавцям так само сумнівно, як і всім іншим. Справа дійшла до того, що купити який або товар в інтернеті, набагато безпечніше, ніж у звичайному магазині.

 • . 2

  Але, не дивлячись на настільки безпечний спосіб покупок, шахраї все ж трапляються. Перед тим, як замовити одяг, необхідно знати, що існує два типи інтернет магазинів. До першої категорії, належать магазини із загальним розповсюджувачем товарів. Це означає, що замовлення надходить безпосередньо до єдиному власникові сайту, який у своєму роді є директором магазину. Такий тип магазинів, як правило, більш надійний і більше підходить для покупок.

 • . 3

  Таких спеціалізованих магазинів, досить багато і їх значно більше, ніж магазинів відносяться до другої категорії. Які ж у такому разі магазини другої категорії? Ці магазини більше відомі як аукціони або біржові магазини. У них, товар може викласти абсолютно будь-який користувач. Завдяки тому, що люди не знають, як купити одяг у таких магазинах, шахраї користуються різними вивертами.

 • . 4

  Наприклад, найпоширенішим методом шахрайства, є завищена доставка. Недосвідчені користувачі, можуть зрадіти низькою ціною товару і не звернути уваги, на доставку в той чи інший регіон, а вона в більшості випадків, в десятки, разів перевищує вартість самого товару. Так само не варто довіряти порадам друзів. Якщо знайомому вдалося правильно замовити товар і йому доставили його без інцидентів, це не означає, що вдасться потрапити на того ж продавця.

 • . 5

  При купівлі товару, необхідно звертати увагу на наступні важливі речі. Вартість доставки, як правило, і є проблемою в більшості випадків. Навіть перед тим, як замовити одяг з Китаю, треба пам’ятати про те, що річ може не виявитися брендовою. Але якщо ціна відносно низька, то тут і про бренд багато хто забуває. Далі, необхідно уважно розглянути особистий кабінет продавця. Якщо в комплекті того чи іншого власника товару є велика кількість речей, то найімовірніше він не шахрай.

 • . 6

  Шахраї, як правило, постійно створюють все нові і нові оголошення, тому в їх експонатах присутні не більше двох речей. Такі товари краще не замовляти, навіть якщо у них дешева доставка до необхідного місця. Товари, найкраще замовляти з тих інтернет магазинів, де у продавців є рейтинги покупок або продажів. Щодо таких рейтингів, можна припустити що той чи інший продавець більш надійний. Перед тим, як замовити одяг без посередників, треба дотримуватися всі ці пункти.

 • . 7

  Знаючи всі ці нюанси, можна точно вибрати необхідний товар і бути впевненим в тому, що доставка станеться вдало. Ще одним дуже хорошим плюсом буде замовлення товару з тих магазинів, де оплата здійснюється по прибуттю товару в місце замовлення. Такий спосіб гарантовано дасть переваги у виборі товару. Іноді необхідний товар можна знайти тільки в інтернеті і щоб не прогадати, треба уважно враховувати всі можливі способи вибору товару і його доставки. Порада для новачків: якщо ринкова вартість товару велика, а в інтернеті його віддають майже задарма, то не варто налаштовувати себе на покупку такої речі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :