Як занапастити ресторан: типові помилки

як загубити ресторан: типові помилки

Вам знадобиться
 • Хороший дизайнер
 • Професійний юрист
 • Відмінний шеф кухар
 • Кваліфікований персонал
Інструкція
 • . 1

  Відкриття ресторану або кафе дуже відповідальне і важке підприємство. Дуже приємно прийти в красиво оформлений заклад з чудовою кухнею і просто відпочити. Існує безліч причин для відкриття ресторану. Від меркантильних, які пов’язані просто із заробітком, до отримання естетичного задоволення від улюбленої справи. Але багато ресторанів закриваються, навіть не відпрацювавши вкладені в них гроші.

 • . 2

  Саме тому багато задають запитання з приводу того, як занапастити ресторан, щоб не допустити цього зі своєю справою. Занапастити ресторан набагато легше, ніж відкрити його. Достатньо лише несоответствовать запитам клієнтам: погана якість їжі, некрасиве оформлення, високі ціни. Невеликий вибір в меню або некваліфіковане обслуговування теж можуть зробити свою справу. Щоб такого не допустити, потрібно знати основні прийоми при роботі ресторатором.

 • . 3

  Перше, що повинен знати кожен ресторатор полягає в тому, як залучити гостей в ресторан. Найголовніше в цьому напрямку — це реклама і красива вивіска, яка є візитною карткою ресторану. Вони повинні доносити до людини інформацію так, щоб у нього з’явилося бажання зайти. Не останню роль відіграє дизайн приміщення. Він повинен бути оригінальним і не схожим на інші. І звичайно не останню роль у залученні й утриманні клієнтів грають смачна і якісна кухня, а також обслуговування.

 • . 4

  Безліч питань задається щодо того, як відкрити ресторан кафе. Потрібно визначитися з місцем розташування закладу, яке має бути прохідним і перебувати в житловому районі. Консультацію з необхідної документації можна отримати у відповідних органах міста. Потім потрібно продумати дизайн, який буде залучати гостей. Одночасно з цим потрібно підбирати персонал і постачальників харчових продуктів, від яких залежить якість їжі в ресторані.

 • . 5

  Не кожен ресторатор розбирається в тому, як прикрасити ресторан. Для цього найкраще найняти професійного дизайнера, а не скупитися, наймаючи шабашників. Дизайн повинен бути продуманий так, щоб приходять гості відчували себе затишно і комфортно. Не повинно бути ніяких гобеленів, які тиснуть на психіку. Обов’язково повинні бути чисті білі скатертини і ідеальна чистота. Якщо намічається небудь свято, то повинна з’являтися відповідна атрибутика.

 • . 6

  У контексті цього виникають питання щодо того, як оформити ресторан. Найпоширенішим способом залучення людей за допомогою оформлення є виставка апетитних страв на вітрину. Крім того дизайн ресторану повинен відповідати його загальній тематиці. При оформленні свят потрібно бути акуратними і лише підкреслювати загальний дизайн, а не завішувати весь зал атрибутикою або кулями. Стриманість у всьому є запорукою гарного оформлення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :