Як заощадити на ремонті: 10 способів

як заощадити на ремонті: 10 способів

Вам знадобиться
 • Терпіння
 • Навичка ремонтних робіт
 • Бажання довго шукати і знаходити
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж вирішить проблему, як заощадити на ремонті, потрібно переглянути будівельні магазини, а після скласти таблицю, де можна купити необхідне подешевше. Відмінним виходом була б купівля матеріалів по оголошеннях. Зазвичай так реалізують те, що залишилося після робіт.

 • . 2

  І ось, коли справа вже дійшла до того, як зробити ремонт в коридорі, потрібно запастися достатньою кількістю гіпсової фарби замість акрилової шпаклівки: перша обійдеться значно дешевше. Самі ж шпалери можна купити в магазині у відділі залишків, які часто продаються за зниженою ціною. Якщо однотипних шпалер там виявиться недостатньо, можна обклеїти стіни двома або навіть трьома типами. Внизу можуть бути ті, що потаємні, а зверху — світліше.

 • . 3

  До того, як зробити ремонт стін, варто поставитися особливо уважно. Наприклад, шпалери для фарбування хоч і дорожче паперових, але завжди більш широкі і довгі. До того ж, у разі чого, їх можна не переклеювати, а просто пофарбувати в інший колір. У дитячу зовсім не обов’язково купувати саме «дитячі» шпалери. Мало того, що вони значно дорожче, вони ще й дуже швидко набридають. Буде краще скомбінувати яскраві шпалери з однотонним пастельним супроводом.

 • . 4

  Цілком можливо, що незабаром після початку ремонту почнуть відвідувати думки про те, як відкрити ремонт одягу, адже речі будуть сильно забруднені. А тому краще відразу відібрати саму непотрібний одяг, таку, якої не буде шкода викинути. Не треба намагатися експериментувати з кольором вікон, дверей і батарей. Краще всього використовувати звичайну білу фарбу. Виручені гроші можна витратити на плитку для кухонних підлог.

 • . 5

  Зрештою перед господарями стане проблема, як зробити ремонт на лоджії, виникне спокуса найняти робітників на таке непросте об’єкт. Але зробити це самостійно буде куди економічніше. До того ж, це додасть повагу господарям в очах друзів. Якщо ж знань і навичок таки не вистачає, самостійно можна провести тільки попередні роботи. Це дозволить заощадити від десяти до тридцяти відсотків вартості оздоблювальних робіт. Психологи вважають, що людина щаслива тоді, коли йому вдається трохи скоротити витрати. А тому якщо є можливість зробити це, то краще приберегти гаманець для інших, більш важливих, випадків.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :