Як заохотити співробітника в кінці місяця?

як заохотити співробітника в кінці місяця?

Вам знадобиться
 • Грамота
 • Премія
 • Подарунки
 • Подячний лист
Інструкція
 • . 1

  Грамота і дошка пошани. Для підтримки робочої дисципліни і мотивування співробітників, слід в кінці місяця заохочувати кращого працівника. Коли фонд надбавок компанії не надто великий, то можна в якості заохочення вручити кращому співробітнику грамоту, причому зробити це потрібно саме при всьому колективі, щоб інші теж прагнули до таких результатів. Також розмірковуючи над тим як заохотити співробітника, можна створити дошку пошани, де будуть вивішуватися фотографії кращих працівників. Так інші співробітники будуть теж прагнути потрапити в число кращих, працюючи більш ефективно.

 • . 2

  Премія. Коли фонд надбавок компанії досить великий, можна заохочувати кращих працівників та грошовими виплатами, причому вони можуть бути і не дуже великими, адже головне для співробітника — це отримати несподівану премію. Діючи, таким чином, можна буде не думати про те, як змусити співробітників працювати, оскільки вони самі намагатимуться виконувати свою роботу більш ефективно. Почати заохочувати співробітників слід з невеликих виплат, щоб згодом премію можна було підвищити, таким чином, мотивація буде ефективнішою, а працездатність персоналу виростить в кілька разів.

 • . 3

  Подарунки. У вигляді заохочення співробітників кінці місяця можна використовувати цінні подарунки. Тільки в цьому випадку потрібно знати, як оцінити роботу співробітника, щоб і він залишився задоволений, і компанія не була внакладе. В якості подарунків можна придбати побутову техніку, косметичні набори, поїздки в будинки відпочинку. Але щоб співробітники були дійсно задоволені подарунками від компанії, перед їх покупкою слід провести опитування серед персоналу, щоб знати кого, ніж мотивувати. Можна навіть скласти і вивісити список подарунків, щоб співробітники прагнули працювати краще.

 • . 4

  Подячний лист. Як заохочення можна використовувати лист подяки. Тільки перед тим як написати подяку співробітнику, слід замовити в друкарні спеціальний бланк і підписати лист у керівника, оскільки це буде своєрідна гордість, яку працівник вставить в рамку і поставить на видне місце. Незайвим буде, перед тим як оформити співробітника за сумісництвом, запитати його про те які форми заохочення він би віддав перевагу. І на перших порах в якості мотивації можна написати йому лист подяки, а згодом можна буде використовувати і інші інструменти. Заохочення співробітників є головним інструментів у їх мотивації, яким не слід нехтувати, інакше ефективність роботи персоналу буде не дуже високою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :