Як запарити горох для риболовлі?

як запарити горох для риболовлі ?

Вам знадобиться
 • Скороварка
 • Полотняний мішок
 • Сіль
 • Каструля
Інструкція
 • . 1

  Всі рибалки знають, що однією з найкращих рослинних наживок для багатьох видів річкової риби є звичайний горох. Але не всі в курсі того, як запарювати горох для риболовлі. Дотримання технології допомагає отримати найкращий вид корму, який зацікавить рибу за багато метрів від розташування цієї «закуски». Не варто використовувати той горох, який лежить в шафці на кухні. Він не підходить для риболовлі — найчастіше він попередньо оброблений, протравлений і очищений, що не відповідає параметрам підгодовування, які потрібно досягти в ході його приготування. Але вихід є, кращим матеріалом для вирішення завдання, як запарити горох для риболовлі, стає його «мозкова» різновид. Купити хороший матеріал можна в будь-якому магазині, який торгує товарами для тварин.

 • . 2

  Купуючи горох, необхідно звернути увагу на його стан. Він не повинен мати великих пошкоджень, які залишили городні шкідники. Щоб бути впевненим в хорошій покупці, досить купити той варіант, який призначений на посадку. Він буде пропонуватися в герметичних пакетиках. Щоб відповісти на питання, як правильно запарити горох для риболовлі, потрібно слідувати інструкції, не відступаючи від неї ні на один крок. Спочатку слід замочити його в холодній воді. На один стакан сухого гороху береться чотири склянки води. До них необхідно покласти 1 столову ложку солі. Залежно від типу гороху варіюється час його набухання. Якщо він гладкий, т достатньо буде 9 годин, а якщо сорт зморшкуватий, то слід почекати половину доби.

 • . 3

  Наступний етап вирішення завдання, як запарити горох, полягає в тому, щоб поставити його на вогонь разом з тією рідиною, в якій він замачивался. Протягом півтори години необхідно варити його на малому газу. Якщо горошини починають пружинити під пальцями, що не розвалився при натисканні, то можна з упевненістю сказати, що можна зняти його з вогню. У тому випадку, якщо майбутня насадка при легкому натисканні розламується на дві рівні частини, завдання — розпарити горох, вирішена не до кінця. Можна спробувати перевірити готовність за допомогою гачка, якої повинен проходити через нього легко в будь-якому напрямку. Деякі рибалки для кращого результату кладуть горох в киплячу воду в зав’язаному шкарпетці.

 • . 4

  Як показує практика горох для риболовлі ефективно можна розпарити в будь-якому тканинному мішечку. Крім того, якщо наживка потрібно рибалці швидко, то він може скористатися скороваркою. Заливати воду потрібно на невеликий рівень тільки так, щоб вона трохи закривала горошини на дні приладу. З того моменту, коли клапан почне випускати пар, можна засікати час приготування. Якщо горох для лову риби старий, то його можна залишити під кришкою на півгодини, а для того, який був вирощений тільки в поточному році, буде достатньо 15 хвилин варіння.

 • . 5

  Скороварку можна відкривати тільки після того, як вона повністю охолоне. Після пропарювання горох висипають на чисту тканину з натурального матеріалу і залишають для просушування на термін не мене 1 години. Таку наживку можна зберігати в холодильнику, але термін «придатності» становить не більше доби. Слід пам’ятати, що на горох ловиться короп, язь і лящ. Щоб він не зіпсувався при перевезенні до місця риболовлі досить скористатися термосумкой, в якій не станеться охолодження або перегрівання. Залежно від розміру риби можна насаджувати на гачок одну або дві горошини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :