Як записати фільм на DVD-RW диск?

як записати фільм на dvd -rw диск?

Вам знадобиться
 • Персональний комп’ютер
 • Операційна система windows
 • Диск dvd rw
Інструкція
 • . 1

  Питання, як записати фільм з комп’ютера на диск dvd rw, є в наш час дуже актуальним, тому що обсяги файлів з фільмами значно зросли порівняно з минулими роками. І зберігати такі великі файли на комп’ютері невигідно ніякому користувачу. Тому фільми рекомендується записувати на dvd-диски.

 • . 2

  Диск dvd rw — це такий диск, інформацію на якому можна видаляти, а потім записувати нову. Тому, перш ніж починати з’ясовувати, як записати файл на диск, потрібно перевірити вміст цього диска і видалити те, що вже не знадобиться в майбутньому. Зробити це можна, виділивши непотрібний файл на диску і натиснувши клавішу DEL. Або ж кліком правої кнопки миші по файлу викликати контекстне меню і вибрати в ньому пункт «Видалити».

 • . 3

  Багато користувачів перед тим, як записати фільми, забувають перевірити вільне місце на диску або обсяг файлу з фільмом і дивуються, що фільм не поміщається на диску. Якщо обсяг файлу більше обсягу диска, то записати цей фільм на диск не вийде. Або доведеться працювати з цим фільмом в спеціальних додатках для обробки відео.

 • . 4

  Для того, щоб записати файл з фільмом на диск, треба відкрити вікно з вмістом диска і перетягнути в це вікно файл для запису. Після цього почнеться запис файлу. Якщо ж потрібно не просто додати файл до вже наявних на диску, а повністю очистити диск від вмісту і запобігти можливі помилки запису, існує інша інструкція, як записати кіно на двд.

 • . 5

  Щоб видалити всі файли на диску, треба відкрити вікно «Мій комп’ютер» і вибрати дисковод DVD-RW. Потім клікнути по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню клікнути по «Стерти цей диск». Далі, у вікні «Мій комп’ютер» подвійним кліком миші по значку dvd-приводу викликається віконце налаштувань запису. У цьому віконці треба вписати назву диска і відзначити пункт «Як флеш-накопичувач USB».

 • . 6

  Після вибору цих налаштувань і натискання кнопки «Далі» буде запропоновано відформатувати диск. Треба погодитися з форматуванням, якшо по кнопці «Так». По завершенні форматування буде відкрито порожнє вікно вмісту диска. У це вікно, як і при додаванні файлів до існуючих на диску, слід перетягнути потрібний файл і почекати, поки не завершиться запис. Фільм записаний на dwd-диск.

 • . 7

  Інструкція, як записувати диски, буде корисна починаючим користувачам персонального комп’ютера для звільнення жорсткого диска від фільмів, фотографій і аудіо-файлів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :