Як записати розмову на диктофон не помітне для оточуючих?

як записати розмову на диктофон непомітне для оточуючих?

Вам знадобиться
 • Диктофон
 • Плеєр
Інструкція
 • . 1

  Часом, навколишні страждають забудькуватістю, особливо коли це їм вигідно, і їм доводиться нагадувати про те, що слово не належить до загону пернатих. Благо, на сьогоднішній день способів для цього більш ніж достатньо. Якщо в XX столітті можливість приховано записувати розмови була тільки у спецслужб, то зараз практично в кожному телефоні є диктофон.

 • . 2

  Правда, щоб уникнути незручних ситуацій слід знати, як записати розмову на диктофон непомітно для оточуючих. Адже якщо хтось тримає телефон у руці під час важливої розмови, це буде відразу замічено і викличе обережність з боку опонента. Тому, телефон з включеним диктофоном краще тримати в спеціально не глухому чохлі-гаманці на поясі. Використання ж гарнітури для цих цілей не завжди працює, адже використовувати гарнітуру для телефону з будь-яким стилем одягу не прийнято. А так як вести розмову по телефону при серйозній розмові не пристойно, він буде привертати зайву увагу.

 • . 3

  Не варто забувати і про те, що якість запису на диктофон мобільно телефону досить посереднє, тому краще підібрати спеціальний невеликий плеєр або диктофон, який можна причепити на одвороті костюма звичайної шпилькою. Головне потім менше ворушитися, інакше будуть перешкоди. Переписати запис з такого плеєра буде не складніше ніж як прослухати розмову в Скайпі, записану при бесіді в мережі.

 • . 4

  Набагато простіше записати розмову по телефону. Для цього буде потрібно налаштувати телефон таким чином, щоб всі розмови записувалися автоматично — це дозволить уникнути підозрілих переривань у розмові і натискань на кнопки. Крім цього, повний запис телефонної розмови можна на законних підставах долучити в якості речового доказу в суді, так як отримати роздруківку телефонних розмов, яка підтвердить дату, час і протяжність дзвінка, може будь адвокат. Якщо ж запис планується проводити особисто в закладі, куди заборонено псоз мобільних телефонів, можна придбати в сувенірному магазині маленький диктофон, замаскований під брелок для ключів або запальничку. У таких пристроях часто буває і камера.

 • . 5

  У всіх інших випадках перевага все ж краще віддавати телефону, так як записати розмову на iphone або будь-який інший смартфон з можливістю згортання панелі диктофона з екрану, що буде менш помітно. У разі ж викриття, завжди можна буде сказати, що це сталося ненавмисно. Від професійних пристроїв для спостереження варто відмовитися. Для їх використання може знадобитися наявність ліцензії на ведення детективної діяльності, а порушення буде загрожувати значним штрафом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :