Як заплатити за Інтернет через Інтернет з банківської картки?

як заплатити за інтернет через інтернет з банківської картки?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Оплата
 • Послуги
 • Ощадбанк
Інструкція
 • . 1

  Інтернет — це, напевно, те, без чого не зможе прожити жодна людина, при цьому маленьких дітей і зовсім дорослих, тих кому за 70 років, враховувати не будемо, тому що діти не знають, що таке інтернет, а літнім людям він просто-напросто не потрібен. Інтернет ще називають глобальною павутиною за те, що в ньому міститься дуже багато різної інформації, як корисною, так і абсолютно не потрібною. Якщо людина чогось не знає, то йому слід відразу пошукати відповідь на своє питання в інтернеті. Дуже часто чути вислів: «загугли», тобто слід зайти в свій інтернет-браузер, і там в пошуковику ввести те, що потрібно знайти. Крім того, більшість людей вважають за краще дізнаватися новини через інтернет джерела, не чекаючи поки телевізійні канали відзнімуть свій матеріал, або поки новини надрукують в газеті.

 • . 2

  Все це говорить про те, що без інтернету зараз нікуди, тому дуже важливо, щоб глобальна павутина завжди працювала. А для цього потрібно дотримання двох речей. Перший момент, який залежить від постачальника послуг, це надання якісного інтернету на швидкій швидкості, щоб можна було в ньому оперативно працювати, щоб сторіночки відразу і повністю завантажувалися, і не доводилося подовгу чекати. Постачальник інтернету, як правило, повністю відпрацьовує свій договір, і до нього особливих претензій не повинно бути, адже якщо не влаштовує фірма, що надає інтернет послуги, то можна звернутися в іншу контору. Друга річ, яка необхідно для постійної роботи в інтернеті, це те, що він повинен бути завжди оплачений. Далі розглянемо, як заплатити за інтернет через інтернет з банківської карти.

 • . 3

  Найсучасніший спосіб, як оплатити за інтернет, це за допомогою самого інтернету і банківської карти. Безготівковий варіант оплати має ряд переваг: можна оплатити в будь-який час, оплата проводиться не відходячи від комп’ютера, процедура робиться з особистої картки, всі подібного роду дії строго контролюються внутрішніми службами банку, гроші приходять на рахунок компанії-постачальника інтернету за лічені хвилини і, крім того, на комп’ютері завжди збережеться підтвердження даного платежу. Практично в кожній сім’ї хоч у кого-небудь, але виявляється картка самого відомого банку в Росії, ощадбанку. Тоді постає логічне запитання, як оплатити інтернет через карту ощадбанку? Це можна зробити дистанційно, або варто йти, безпосередньо, в банк?

 • . 4

  Насправді, інтернет можна сплатити через картку Ощад декількома способами. Але спочатку перед оплатою інтернету, потрібно знати свого постачальника, номер договору, на кого договір оформлений, і, природно, адреса, де надаються інтернет послуги. Найкраще ці дані записати де-небудь в нотатках мобільного телефону, щоб завжди їх тримати під рукою. Отже, оплатити інтернет можна, відправившись до найближчого відділення ощадбанку, і там вже, проконсультувавшись з фахівцем, оплатити за інтернет послуги з картки Ощад або через працівника банку, або за допомогою ощадбанківського терміналу, вставивши в нього карту, і слідую інструкціям інформаційного екрану. Сам процес не складний, меню всіх терміналів дуже просте, можна пробувати скільки завгодно разів.

 • . 5

  Але, звичайно, зручніше і швидше сплатити даного роду послуги через інтернет. Маючи карту Ощад, зробити це легко і просто. Спочатку потрібно зайти на офіційний сайт сбербака за адресою www. sberbank. ru. Потім слід увійти в свій особистий кабінет, в так, званий ощадбанк on-line, використовуючи логін і пароль. Для того, щоб дізнатися, як оплатити карткою ощадбанку через інтернет, потрібно спочатку вказати пароль і логін від особистого кабінету, які можна отримати двома способами, перший — це по телефону служби підтримки банку, другий — це за допомогою сберабанковского терміналу. Логін і пароль, як правило, один і той же на всі картки ощадбанку, які знаходяться у розпорядженні одного клієнта даного банку, тому й ощадбанк on-line — це особистий кабінет відразу всіх карт.

 • . 6

  Ввівши ці дані на сайті, користувач потрапить в свій ощадбанк on-line, всередині якого буде розділ «Платежі». Тут потрібно вибрати «сплатити інтернет», потім важливо послідовно заповнити всі поля та реквізити для оплати, починаючи від номера договору, і закінчуючи сумою, яка буде внесена за користування інтернет послуг. Після перевірки всіх даних потрібно натиснути ОК, далі на мобільний телефон прийде одноразовий пароль, ввівши який операція буде підтверджено й відправлена в банк, а звідти гроші підуть на рахунок постачальника послуг. Крім того, здійснивши оплату через карту Ощад, можна такий платіж перенести в розділ «Автоплатеж», щоб уже був готовий шаблон на наступні рази, і не довелося забивати всі дані заново.

 • . 7

  Таким же чином можна оплатити витрати на мобільний телефон, також ЖКГ послуги, телебачення, телефонія та багато іншого оплачуються з ощадбанку on-line, що підкреслює корисність даного сервісу. Також важливо знати, як оплачувати покупки через інтернет картою ощадбанку. Робити це теж досить просто. Вибравши потрібний товар, варто зайти в розділ «купити», вказати номер карти, до якого терміну діє, а далі ввести дані користувача карти. І також всі операції з оплати з картки підтверджуються смс кодом, який приходить на мобільний телефон. Таким чином, платити карткою ощадбанку в інтернеті не складно, це дуже швидко і зручно, тому важливо знати, як можна оплатити потрібні послуги, не відходячи від комп’ютера.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :