Як заплести коротке волосся в косичку?

як заплести коротке волосся в косичку?

Вам знадобиться
 • Гребінець
 • Гумки для волосся
 • Пасма штучного волосся
Інструкція
 • . 1

  Косички завжди були і залишаються важливою частиною жіночої зачіски. Коси і кіски ніколи не виходять з моди на радість багатьом жінкам. Майстри-перукарі з усього світу використовують цей незамінний атрибут жіночої зачіски для створення самих яскравих і незабутніх образів — часом романтичних, а часом і зухвалих. Коси і кіски, используясь як в якості основної зачіски, так і як додатковий елемент зачіски, мають широке практичне застосування, як у повсякденному житті, так і на урочистостях, в кінематографії і на сцені. Що стосується техніки виконання зачісок, що включають в себе елемент кіс, то вона вкрай різноманітна. Раніше багато жінок не могли собі дозволити застосовувати цей вид зачіски на собі самій, якщо у них було коротке волосся.

 • . 2

  Заплести косу на довгому волоссі не складає особливих труднощів, але що робити, якщо волосся не відрізняються своєю довжиною, як заплести косичку на коротке волосся? Сьогодні це вже не є приводом для занепокоєнь і переживань, так як стилісти в усьому світі розробили велику безліч технік з плетіння короткого волосся в кіски. Так що це вже не є проблемою. Для отримання бажаної зачіски жінка — володарка короткого волосся, може звернутися в будь-який салон краси до будь-якого перукаря, або ж досягти бажаного результату самостійно, що теж вкрай просто. Сьогодні у світовій мережі інтернет викладено велику кількість навчального відео матеріалу, де покроково пояснюється і дається інструкція до того, як заплести коротке волосся в косичку.

 • . 3

  Як правило, косички на коротке волосся плетуться безпосередньо не на волоссі, а на штучному матеріалі, який прикріплюється до коріння природних натурального волосся. Пасма штучного волосся мають широке поширення і їх можна знайти в будь-якому спеціалізованому магазині, якщо жінка хоче поекспериментувати самостійно, без участі перукаря, хоча такі послуги на сьогоднішній день надають практично всі салони краси. Експерименти з штучним волоссям можуть бути дуже різноманітними. Можна вибрати волосся самих різних забарвлень, самої різної довжини. Дуже цікавою і поширеною зачіскою є зачіска під назвою африканські косички, які так само робляться на штучних волоссі.

 • . 4

  Для отримання даної зачіски жінка повинна бути знайома з деякими тонкощами, наприклад тим, що довжина власного волосся не повинна бути коротше 5 см, інакше штучні косички НЕ будуть міцно триматися на голові. Крім того, такі кіски не можна буде носити вічно. Коли власні волосся відросте, штучні косички буде необхідно зняти або підкоригувати, інакше зачіска буде виглядати не дуже акуратно. Продовжуючи тему штучних кісок, слід звернути особливу увагу на ще один оптимальний варіант отримання кісок жінкам з коротким волоссям. Це спеціальні накладні косички, які також виглядають вельми красиво і модно. Але для їх застосування довжина власного волосся не повинна бути менше 15 см, інакше штучні косички не триматимуть на голові і швидко спадуть.

 • . 5

  Але навіть якщо власне волосся жінки занадто короткі для їх використання, вона може звернутися до фахівця, який підкаже правильний варіант для застосування штучних кіс, їх оптимальну довжину і спосіб надійного прикріплення на голові. Як вже зазначалося вище, для жінок з коротким волоссям розроблено безліч способів отримання оригінальних зачісок з кіс і кісок. Досить поширені також різноманітні пучки і розетки з кіс. Для отримання цих зачісок використовуються накладні косички. Власні волосся слід обробити лаком і зачесати в акуратний пучок на потилиці. Далі до цього пучку прикріплюється штучна коса, а далі — справа фантазії. Таким чином, можна отримати велику безліч вельми оригінальних зачісок.

 • . 6

  Як ми бачимо, отримання красивих, жіночних зачісок з кіс навіть для жінок з коротким волоссям не складає особливих труднощів, необхідно лише проявити трохи винахідливості і творчого підходу. Тоді можна буде отримати найрізноманітніші образи. Штучні накладні косички і волосся значно спрощують справу жінок з коротким волоссям в цьому питанні. Однак крім штучного волосся, можна спробувати заплести косичку і на своєму власному волоссі. Ефект при цьому буде дещо відрізнятися, форма кісок буде інший, але й такі зачіски досить поширені серед жінок.

 • . 7

  Найпоширенішим способом плетіння косичок на власних коротких волоссі — це бічне плетіння, коли косичка плететься НЕ ззаду на потилиці, на боці. У цьому випадку елементом косички може служити так само чубчик. Дуже красиво може виглядати зачіска не з однієї бічної косички, а з декількох. Для додання зачісці стійкості використовуються різноманітні засоби для укладання волосся — лак, гель, віск, так само в спеціалізованих центрах застосовуються спеціальні тонкі дротики, які вплітаються у волосся і не дають їм розпуститися. Як ми бачимо, жінка з коротким волоссям розпорядженні досить широким вибором зачісок з елементами кісок, так що коротке волосся — це ще не привід відмовлятися від оригінальних і красивих зачісок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :