Як заплести косичку на бік самостійно?

як заплести косичку на бік самостійно?

Вам знадобиться
 • Шпильки з декоративними елементами
 • Термічні бігуді або плойка
 • Шовкова стрічка
 • Ободки
 • Накладні пасма
Інструкція
 • . 1

  Насправді способів того, як самої заплести косу на бік найбільша безліч. І при цьому зовсім не обов’язково володіти якимись понад природними знаннями та навичками. Це стосується навіть власниць коротеньких або недостатньо густих, тонкого волосся. Навіть, якщо плетіння виходить не дуже акуратним, не варто зневірятися, оскільки в тренді на сьогоднішній день саме легка недбалість, яка часто навіть штучно створюється майстрами. Для того щоб волосся при цьому виглядали охайно, їх потрібно обов’язково заздалегідь завити за допомогою термо бигудей або спеціальних щипців (плойки). Важливо при цьому використовувати великий діаметр використовуваних приладів для завивки, щоб локони виходили великими і досить важкими на вигляд.

 • . 2

  Крім іншого якісь похибки, якщо вони надто кидаються в очі, легко можна замаскувати різними аксесуарами, широкий асортимент яких представлений в будь-якому спеціалізованому магазині. Для коротких і рідких волосся можна використовувати «стайлери» (спеціальні накладні пасма з штучних або справжніх волосся), які оснащені дуже зручними кріпленнями. Зафіксувати їх під власними пасмами елементарно і з цим може впоратися будь-яка жінка. Після цього можна приступати до моделювання коси. Варіантів того, як заплести косичку на бік дуже багато. Нижче будуть перераховані кілька найпоширеніших способів, які можуть послужити основою для більш складних зачісок і допоможуть простимулювати власну фантазію.

 • . 3

  Найпростішим варіантом можна назвати, мабуть, французьку косу заплетену набік. При цьому виконується вона елементарно, а виглядає найбільш розкішно. Для цього заздалегідь завиті крупними локонами волосся потрібно укласти на бік і розділити на три частини. Після цього кожну з них потрібно злегка подчесать плоскою гребінцем з дрібними густими зубчиками. Це необхідно для кращого зчеплення пасом, що забезпечить даної косі велику довговічність. Потім потрібно приступати до плетіння звичайної коси або звичайною «перевернутої» (французької) коси. Робити це потрібно в міру вільно і в теж час так, щоб зачіска не розпалася надалі. При цьому в міру плетіння потрібно витягати кожне пасмо частково або повністю її частина (тонкий локон). Така зачіска прекрасно підійде для всіх випадків життя і навіть для будь-якого торжества.

 • . 4

  Крім іншого такі прийоми хороші тим, що візуально створюють ефект розкішної копиці волосся і спочатку навіть не зовсім зрозуміло, що це — об’ємна коса або недбалі локони? Природно для кращої фіксації будь такої зачіски не варто нехтувати спеціальними засобами — сухим або рідким лаком для волосся або крем-піною для укладання, яка наноситься загодя. Існує ефектний спосіб плетіння бічній коси і для прямих довгого волосся. При цьому вони залишаються повністю розпущеним, а для заплітання використовується тільки одна товста бічна пасмо, яка з одою боку повністю прибирає волосся з частини голови, відкриваючи тим самим особа. З іншого боку волосся вільно лежать, при цьому краще використовувати бічний проділ, щоб довга чубчик зливалася з іншими волоссям, що не приймають участь у плетінні.

 • . 5

  Розокремивши бічну пасмо, її потрібно туго заплести в «колосок» з французької перевернутої коси, при цьому злегка витягаючи з неї об’єм. Коли пасма закінчуються (у нижній частині за вухами), косу слід продовжувати плести з трьох, що залишилися пасом як звичайно (не «колоском») такої довжини, щоб її можна було без праці зафіксувати під іншими розпущеним волоссям, з’єднавши її з нижньої середньої пасмом на потилиці . Як декор в кожну ланку «колоска» можна вколоти шпильку з декоративною стразами або перлиною. Така зачіска ідеально підійде до коктейльній сукні і стане справжньою прикрасою для своєї господині на будь-якій вечірці, будь-то випускний бал або затишний вечеря в ресторані з приводу якого-небудь особливого особистого свята.

 • . 6

  Дуже ефектно виглядає складна бічна коса з вкрапленнями контрастною шовкової стрічки. На перший погляд плетіння це дуже непроста і багато хто боїться з ним не впоратися, проте це помилка. Якщо мова не йде про складне «колоску», то нічого важкого і неможливого в плетінні такої коси немає. Весь фокус полягає в тому, що потрібно використовувати непарна кількість пасом, при цьому воно повинно бути більше трьох. Тобто — п’ять, сім і більше. Краще, звичайно почати з п’яти. Для цього перед тим, як заплести косу на бік, потрібно все волосся укласти на одну сторону і розділити на п’ять рівних частин. Плетіння краще робити внутрішнє, тобто пасма потрібно заводити «під», а не «в» косу. Починати потрібно з закладу третин під четверту пасмо, а після п’ятого і таким чином проплести з правого боку одне звичайне ланка.

 • . 7

  Після цього потрібно взяти найпершу ліву пасмо і завести її над другою, пропустити під третин, завести над четвертою і закрити п’яту. Так вийде перше повноцінне ланка з усіх п’яти пасом. Повторювати теж саме до кінця, кожен раз починаючи з крайньої лівої пасма і перекриваючи її крайній правій. У підсумку вийде дуже оригінальна коса з центральною контрастною «борозенкою», в яку при бажанні можна вплести шовкову стрічку і зафіксувати їй же кінчик. При бажанні замість стрічок в якості прикраси для таких кіс можна використовувати окремі штучні квіточки, групи квітів або навіть об’ємні квіткові обідки, які на сьогоднішній день є модним хітом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :