Як заплести косу в домашніх умовах?

як заплести косу в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Вимиті волосся
 • Гребінець
 • Терпіння
 • Гумки, заколки
Інструкція
 • . 1

  Всім давно відомо, що довге волосся — це завжди красиво і елегантно, до того ж можна завжди придумати найоригінальніші зачіски, які будуть кожен раз підкреслювати жіночу індивідуальність і гармонійно завершувати продуманий до дрібниць образ. Плетіння кіс — це унікальне вміння, яке дозволяє без допомоги перукаря відтворити на власній голові істинний шедевр з волосся. Це можливість бути кожного разу, нової, цікавої, загадковою і ексклюзивною. Саме тому кожна власниця шикарних локонів повинна точно знати, як заплести косу в домашніх умовах і бажано з першого разу. Зробити це не складно, однак трохи потренуватися в цьому занятті все ж доведеться. Нижче запропоновано декілька варіантів плетіння косичок різної форми, товщини і довжини.

 • . 2

  Почати навчання можна з виконання звичайного «колоска», в плетінні якого, як правило, не виникає особливих складнощів навіть у «новачків перукарської майстерності». Так що освоювати цю складну науку можна з такого простого і універсального плетіння, яке підходить, як для повсякденного, так і для святкової зачіски. Отже, спершу гарненько розчесати волосся по всій довжині, а потім на маківці умовно розділити копицю на три рівні частини. Зафіксувати пасма пальцями, щоб вони не плуталися і можна приступати до самого плетіння. Спершу крайню праву частину перекинути через центральну, а потім аналогічним чином через центр перекинути і ліву прядку. Гарненько закріпити один отриманий виток пальцями, щоб надалі «колосок» не втратив свою зовнішню привабливість і дуже скоро не розпався.

 • . 3

  Потім до правої і лівої пасмам додати рівні прядки з ще поки розпущеного волосся, при цьому намагатися зберігати пропорції всіх трьох частин, щоб отриманий «колосок» був охайним і акуратним. Знову перекинути через центр спочатку праву, а потім і ліву пасма, а виконувати такі маніпуляції доти, поки розпущене з боків волосся не закінчаться. Далі заплести звичайнісіньку косичку, а хвостик закріпити щільною гумкою. У даному процесі все гранично ясно, проте жінка завжди може підключати власну фантазію: при бажанні зробити об’ємну косу застосовувати товсті пасма; а, прагнучи заплести тонкі тугі кіски, міцно фіксувати кожен виток, виконаний з тонких прядок. Для фіксації можна використовувати не тільки просту гумку, але і стильну заколку, прикрашену стразами або квітами.

 • . 4

  Способів, як заплести косу, предостатньо, все залежить від жіночого образу і бажання самої панянки над ним попрацювати. Наприклад, навчившись одного разу виконувати на волоссі традиційний «колосок», можна створити і його іншу його варіацію. У даному випадку мова йде про зворотній французької косі: плетіння приблизно однакове, але все ж є одна істотна відмінність. Якщо у випадку звичайного «колоска» бічні пасма накладалися на центральну, то при створенні зворотного французької коси заводити їх потрібно під центральну прядку, а не зверху неї, як у першому варіанті. Додаючи до крайніх пасмам трохи вільних волосся, збільшується обсяг самої зачіски, що особливо доречно для відтворення витонченого образу фатальної красуні. Виконується зачіска також просто, але головне — спершу трохи призвичаїтися.

 • . 5

  На питання, як заплести красиву зачіску самій собі, знає відповідь кожна спокусниця, маючи в запасі кілька непересічних і вельми оригінальних плетінь. Такі шедеври тривалий час удосконалюються, зате у вже закінченому вигляді викликають непідробний захват і щире захоплення. Наприклад, вишукану французьку косу можливо заплести не по центру, а боком, а отримана зачіска буде додавати особі жіночність, лагідність і наївність. Для виконання даної композиції потрібно рівномірно розділити волосся на дві однакові частини, а потім виплітати косичку з кожного хвоста, додаючи вільні волосся до пасмам, і так до самого потилиці. Коли обидві коси будуть остаточно сплетені, з’єднати їх вже в класичну косу, яку наприкінці закріпити красивою шпилькою, гумкою або звичайними невидимками.

 • . 6

  Однак це не єдиний оригінальний варіант, як заплести красиву зачіску самій собі. Сьогодні дуже популярні серед молоді коси, оформлені у вигляді об’ємної корони, які виглядають не тільки елегантно, але дуже ефектно і вишукано, а підходять ідеально під будь вечірнє вбрання. Щоб створити такий унікальний шедевр з власного волосся, для початку необхідно розчесати всі пасма по довжині і виконати з них дві однакові косички. Кожну зафіксувати щільною гумкою, а закріпити потім на потилиці, як би формуючи корону. Рекомендується замаскувати помітні хвостики, а для цього використовувати бажано оригінальні затискачі, бантики і квіточки. Робити таку вишукану зачіску самостійно дуже складно, тому краще всього попросити допомоги у подруги і пояснити їй свою оригінальну задумку.

 • . 7

  Перед тим як заплести зачіску самій собі, важливо визначитися з її моделлю і тим чином, який вона буде приємно доповнювати. Сучасна молодь уникає сумну класику і зайвий пафос, віддаючи перевагу оригінальним плетінням. Саме тому багато дівчат вибирають для себе наступний варіант французької коси, яка отримала назву «риб’ячий хвіст». Це відмінний варіант, який підходить для всіх образів і випадків. Отже, спочатку волосся потрібно розчесати по всій довжині і побризкати пульверизатором. Потім розподілити на дві рівні частини: від лівого пучка волосся відокремити тоненьку прядку і накласти її на праву сторону попередньо відібраних волосся. Аналогічним чином вчинити і з пасмом правого пучка волосся. Повторювати ж такі рухи, поки від розпущеного волосся залишиться маленький хвостик.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :