Як заплести косу з 4 пасом?

як заплести косу з 4 пасом?

Вам знадобиться
 • Гребінець, гумка
 • Стрічечки
 • Схема для плетіння
 • Гребінець
Інструкція
 • . 1

  Як не дивно, світ моди ходить по колу, і можна з упевненістю сказати, що те, що було модним одного разу, обов’язково повернеться через якийсь період часу. Вже минув той час, коли жінки вважали шиком консервативні чи неформальні стрижки, і в тренді знову всілякі види плетіння. З малого віку практично кожна дівчина знає, як заплести собі звичайну косу, практикуючи це її на ляльках, але з тим, як плести коси з 4 пасом, справа йде трохи складніше. Суть в тому, що є кілька способів формування такої коси. Перша відмінність проявляється в місці її початку. Її можна плести не тільки з нижньої потиличної зони, але і з тім’ячка, для чого спочатку волосся збираються у високий кінський хвіст. Багатьом подобаються зачіски-колоски, всілякі стрічки з волосся, які можна обернути навколо зачіски.

 • . 2

  Додаткові аксесуари допоможуть образу виглядати більш завершеним. Для цих цілей можуть використовуватися і різноманітні атласні стрічки, і штучні квіти або стрази. Основне ж відмінність полягає саме в методі плетіння. Спершу слід розглянути, як заплести косу з 4 пасом стандартним способом, а потім можна приступати до оволодіння більш мудрими конструкціями. Плести коси можна на волоссі практично будь-якої довжини і структури, питання лише в тому, наскільки естетично це буде виглядати. Зовнішній вигляд зачіски залежить також від майстерності виконавця, яке зазвичай приходить разом з досвідом. Перед тим, як зробити косичку з 4 пасом, дуже важливо добре розчесати волосся так, щоб у процесі вони не заплутувалися і не звалювалися у вузлики. Після цього потрібно розділити їх на чотири пасма.

 • . 3

  Для початку можна пов’язати на кожну з них по різнобарвною стрічечці, так їх буде легше ідентифікувати. Можна і просто пронумерувати їх в думці, але не всім з першого разу вдається все це запам’ятати і не заплутатися. Не важливо, як рахувати пасма: справа наліво або зліва направо, це ніяк не відіб’ється на кінцевому результаті. Важливо мати під рукою гумку і гребінець, бажано зі спеціальним кінцем, за допомогою якого можна розділяти волосся по проділу. Приблизна схема може бути розглянута і в протилежному варіанті. Потрібно виділити першу пасмо волосся справа і перекинути її поверх прилеглої (другий). За допомогою іншої руки слід перекинути третю пасмо через четверту. На цьому етапі повинні бути два окремих почала «каната». Останню пасмо під низу слід завести під центральну (вона ж перша).

 • . 4

  Частина волосся під другим номером слід розмістити над тією, що знаходиться під третім, а четверту пасмо — поверх другий. Тут найважливіше — не заплутатися у власних руках, тому фіксуючи пасма, рекомендується перехопити руки так, щоб плести косу далі було максимально зручно. Останній етап полягає у переміщенні першого пасма під низ друге, і розташуванні третього над четвертою. У продовження цього першого пасмо накладається на третю, а другу — підводиться під низ третьою. У цьому і полягає насправді нехитрий метод класичного плетіння коси з 4 пасом, тобто далі просто потрібно виконувати всі ці дії до тих пір, поки не буде досягнута потрібна довжина. Важливо також добре зафіксувати отриманий результат, щоб не було шкода витраченого часу.

 • . 5

  Можна розглянути, як плести косу з 4 пасом так, щоб одна з них завжди залишалося по центру. Для цього теж потрібно розділити волосся і пронумерувати їх пучки. Припустимо, що номери розташовуються зліва направо. Тоді 2 пасмо і буде центральною або осьової, вона ж першою справою накладається поверх третій. Всі інші частини волосся будуть як би обвиватися навколо неї. Наступним етапом потрібно занести першу частину волосся під третю, після чого перший знову-таки накладається на другу. Після цього пасмо під номером чотири потрібно спочатку покласти на першого, а потім завести під другу. Потім проходять маніпуляції з третьою частиною волосся: вона проводиться під четвертої і накладається на першу, яка в свою чергу кладеться на третю і розташовується під другим. Не залежно від довжини, косичка вийде досить незвичайною.

 • . 6

  Можна буде відзначити, що пасмо під номером два дійсно завжди знаходиться в центрі, що особливо виділиться, якщо її злегка натягнути. Зачіска виглядати дещо більш ефектно, якщо в якості центральної пасма виступає самостійна тонка коса з трьох пасом. Важливо відзначити, що будь-яка коса буде краще і об’ємніший виглядати, якщо частини волосся при цьому робити як би плоскими. Абсолютно інший вид набувають волосся, якщо кожна пасмо буде попередньо закручена по спіралі, тільки не туго. Можна навести й іншу схему плетіння. Згідно їй потрібно провести другу частину волосся під третьою, а потім кожну з них завести над найближчою крайней, тільки друга повинна проходити над четвертою, а третя — під першою. Четверта ж частина волосся напускається на першу і під другу.

 • . 7

  В інтернеті можна знайти масу фото-і відеоуроків плетіння, що описують і уточнюючих ці та інші методи плетіння кісок. Не варто проте забувати про те, що для того щоб мати можливість зробити гарну зачіску, слід приділяти належну увагу догляду за волоссям. Вчасно живити їх корисними речовинами, не піддавати надмірно впливу високих температур і не допускати їх перетину або розшарування.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :