Як заплести красиво волосся середньої довжини?

як заплести красиво волосся середньої довжини?

Вам знадобиться
 • Гребінець
 • Невидимки
 • Гумка для волосся
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  У всі часи одним з жіночих достоїнств вважалося гарне волосся, коси. Мода змінювалася, змінювалися зачіски і настали часи, коли жінки коротко обстригли волосся. Сучасна мода демократична: хочеш стрижися, а хочеш — носи довге волосся! Але в усі часи дуже популярні коси! І які тільки не придумували зачіски перукарі: завивали локони, комбінували їх з косичками, збивали з волосся високі піраміди на голові. Через багато століть, в моду знову повернулися коси. Способів плетіння їх безліч: і проста коса, і колосок, французька, «риб’ячий хвіст» і подвійна коса — всього і не перерахувати. Але не всі дівчата знають, як заплести красиво волосся середньої довжини!

 • . 2

  Як заплести французьку косу? Для початку слід розчесати волосся. Щоб легше плелося можна їх злегка намочити. Зверху береться невелика пасмо, ділиться на три джгута і розпочинається плетіння, як на звичайній косі. Різниця лише в тому, що при кожному переплетенні до джгутів додаються з боків невеликі пасма: то зліва, то справа. Поступово все волосся вплітаються в косу, від самого тім’я до потиличної частини. Як тільки дійшли до потилиці, далі — звичайне плетіння коси. А можна припинити плетіння і зібрати волосся на гумку. Заплести красиво волосся середньої довжини допоможе перукар. При бажанні і тренуванні можна навчитися робити це самостійно.

 • . 3

  Для початку можна спробувати заплітати не одну косу, а дві. Тоді плетіння буде з боків — це не так важко для рук. Якщо дуже важко і не вистачає рук, можна невидимками або затискачами для волосся допомагати собі. Зараз дуже модна французька коса, тільки об’ємна або розпатлана. Для цього з вже готовою і закріпленої коси починають витягати пасма. Процес цей починається знизу і поступово вся коса стає пухнастою. Дуже цікаво виглядає коса «риб’ячий хвіст». Ці кіски для волосся середньої довжини виглядають складно сплетеними, але насправді все дуже просто! Перед початком плетіння волосся розчісується і зволожуються.

 • . 4

  Для плетіння «риб’ячого хвоста» волосся діляться на дві рівні частини. Потім праворуч відокремлюється пасмо і з’єднується з лівою частиною. Тепер зліва пасмо переноситься і з’єднується з правою половиною. Так і плететься до кінця коси. Внизу закріплюється гумкою для волосся. Обсяг косі можна надати витягуванням пасом. Починати витягування слід знизу. Можна таку косу зробити швидше і легше: спочатку зібрати хвіст на гумку, а потім розділити його на дві частини і плести. Щоб ходити з такими зачісками, доведеться витратити на себе багато часу. Але поступово руки навчаться плести і справа піде швидше. Треба тільки запастися терпінням і все вийде. При бажанні можна стати модною і красивою!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :