Як запобігти перевтома нервової системи?

як запобігти перевтома нервової системи ?

Вам знадобиться
 • Самота
 • Природа
 • Прогулянки
Інструкція
 • . 1

  Звичний вид відпочинку для кожної людини — море і гори. Але найчастіше після повернення назад в кам’яні джунглі, заряду вистачає на 2 — 3 дні і знову все по старому. Як уникнути сильного перевтоми під час відпочинку? Справа в тому, що цей активний вид відпочинку зовсім не розвантажує нервову систему, а просто замінює звичний вид шуму, на інший. Внутрішній діалог стає трохи іншим і здається що зник, але він став говорити мовою нових вражень. Перевтома нервової системи якраз викликає цей «внутрішній діалог».

 • . 2

  Людина те що він думає протягом дня. Від уявного шуму не можна позбутися, його просто можна не помічати. Пасивний відпочинок, тобто коли людина зовсім нічого не робить — кращий спосіб. Перебування на природі, де якомога менше штучних будов — відмінно допоможе. Просте споглядання природи без оцінок, позбавлення на 3 — 4 дня від мобільника і інтернету і мовчання може дати більше заряду, ніж тритижневих відпочинок на морі. Наслідки перевтоми лежать на тонкому плані. Зовні це проявляється як хвороби тіла: гіпертонія, серцево-судинні захворювання, зниження імунітету.

 • . 3

  Іноді після такого відпочинку на морі, нервова система перебудовується і по поверненню назад складно повернутися назад в роботу. Входження в процес має бути поступовим, не варто приймати за роботу відразу ж по приїзду, краще побути кілька днів вдома. Фізичне та розумова перевтома може бути викликане занадто частою або різкою зміною діяльності. Організму потрібна адаптація до нового.

 • . 4

  Розумова перевтома забирається простим мовчанням і спогляданням, але не в якому разі спогляданням інтернету і телевізора Т. к. розумовий фільтр засмітився, то він скрізь буде бачити одне й те ж, що власне і викликало стомлення . Перевтома, працездатність це дві протилежності. Щоб уникнути першого, кращий спосіб — неделание. Іншими словами, неделание — це спосіб взаємодії зі світом на рівні гри. Всі повсякденні дії робляться граючи: чистка зубів лівою рукою, сидіння на підлозі з чашкою чаю і т. д.

 • . 5

  Вихід за межі зони комфорту розуму, повертає всю систему тіло-розум до нормальної працездатності. Іноді температура від перевтоми у дитини може підскочити без видимих на те причин. Діти дуже сприйнятливі до навколишнього світу і вони зчитують інформацію з навколишнього світу. Тому їх перевтома може бути викликано настроєм дорослих. Здоровий сон так само хороший спосіб позбутися від перевтоми.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :