Як запобігти появі родимок: консультація лікаря

як запобігти появі родимок: консультація лікаря

Вам знадобиться
 • Сонцезахисний крем
 • Візит до лікаря
 • Відмова від солярію
Інструкція
 • . 1

  Родимка — це вроджене або придбане протягом життя утворення на шкірі. У новонароджених дітей родимок практично немає або вони дуже малі. В основному родимки з’являються в перші роки життя. Часто велике скупчення родимок можна зустріти на обличчі і руках. Але вони можуть з’явитися навіть на слизовій оболонці: в роті, на язику і багатьох інших місцях.

 • . 2

  Так як родимки є вродженим пороком шкіри, то нікуди від них не дітися. Але можна скоротити їх появу. Як запобігти появі родимок? Необхідно відмовитися від тривалого перебування на сонці без спеціальних сонцезахисних кремів. Так само слід відмовитися від солярію. Важливо спостерігати за вже наявними родимками, за їх збільшенням. У разі зростання родимок слід негайно звернутися до лікаря, так як це може бути першою ознакою раку.

 • . 3

  Можна зробити небажані родимки менш помітними, не вдаючись до хірургічного втручання. Ось рад по тому, як замаскувати родимку. Шкіру ретельно очистити будь-яким косметичним засобом. Засіб змити теплою водою і шкіру витерти м’яким рушником, або серветкою. Родимка маскується камуфлюючі густим тональним кремом в один шар. Тональний крем наноситься на саму родимку спеціальним пензликом. Потім наноситься звичний тональний крем для вирівнювання решти ділянок шкіри.

 • . 4

  Під дією різних факторів, у тому числі і часто завдається важкого маскувального крему, можливе зростання родимок. Як ростуть родимки? Іноді родимки можуть перероджуватися в злоякісну пухлину, тому краще видаляти родимки на часто травмуються місцях. У жінок родимки ростуть до повного статевого дозрівання. Коли гормональний фон нормалізується, поява і зростання родимок припиняється. Але якщо стався гормональний збій, то внаслідок цього може початися нове зростання.

 • . 5

  На тілі людини можуть бути і родимки, і родимі плями, і бородавки. Як відрізнити родимку від бородавки? Бородавки в основному з’являються на руках і ногах, а родимки — по всьому тілу. Родимка виглядає як приклеєна до шкіри, а от бородавка — це частина шкіри. В основному бородавки мають такий же колір, як і шкіра, а родимки зазвичай темного кольору (коричневого, і навіть чорного). На дотик бородавки шорсткі, а родимки м’які на дотик.

 • . 6

  Можливо й таке, що через неакуратність можна пошкодити родимку. Як зупинити кров з родимки в такій неприємній ситуації? Для цього потрібно обробити ранку: змочити ватний диск перекисом водню. Прикласти до того місця, де йде кров. Потім прибрати вату і прикласти шматочок стерильного бинта. Тримати до повної зупинки крові. В цілях безпеки краще звернутися до лікаря. Колись родимки вважалися прикрасою жіночого тіла, але сьогодні велика кількість родимок на шкірі може бути тривожним дзвіночком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :