Як заправити друк чорнилом?

як заправити друк чорнилом?

Вам знадобиться
 • Штамп необхідного профілю для друку
 • Чорнило для заправки друку
 • Чернової лист
 • Волога серветка, лист газети
 • Амортизаційна подушка для печаток
Інструкція
 • . 1

  Друк у справі документознавства — невід’ємний атрибут якісної роботи і гарант законності дій. Штамп на документах підтверджує легітимність того, що викладено в самому документі, говорить про те, що начальство було ознайомлено з проблемою і готовий вирішити її. Але, щоб робота з печаткою була легкою, слід пам’ятати про правила заправки цього необхідного для роботи в офісі аксесуара. Без робочої друку неможлива оптимізація документів, неможливий і нормальний робочий процес. Саме печатки на документах, зроблені в секретаріаті, серйозним чином скорочують час їх обробки.

 • . 2

  Сучасні механізми штампів, зроблені на пружинної основі, поміщений в корпус з пластику, дозволяють зробити нескінченно велика кількість відбитків. Зрозуміло, з урахуванням постійної та своєчасної заправки чорнилами. Для того, щоб непередбачені ситуації не зривали робочий процес, слід завжди мати в кабінеті запасний картридж з чорнилом для штампів. Їх можна придбати за замовленням через мережу Інтернет, а також можна купити в спеціалізованих магазину канцелярських товарів і офісної техніки. Чорнило зазвичай закуповуються чорного, синього або фіолетового кольору, більш яскраві кольори не допускаються для використання в сучасних російських офісах. Більш детальну регламентацію можна дізнатися через статутні документи фірми. Як заправляти друк чорнилом? Про це можна дізнатися далі.

 • . 3

  Як заправити друк чорнилом? По перше, слід, як вказувалося в пункті вище, придбати самі чорнило. Потім слід натиснути великим пальцем правої руки на підставу друку. Тепер його слід підняти таким чином, щоб спеціальний отвір для штемпельної подушки було на одному рівні з ручкою. Для того, щоб звільнити штемпельну подушку, слід натиснути на неї вказівним пальцем лівої руки. Потім в центр і на краю штемпельної подушки наносять кілька крапель обраних чорнила. При це можна старатися, інакше при додаванні занадто великої кількості рідини відбитки печатки будуть нечіткими. Ще слід перед виконання цієї нескладної операції постелити на стіл непотрібний папір або старі газети: трапляється, що навіть нові печатки можуть бризкати перший час чорнилом.

 • . 4

  Як заправити штамп чорнилом? Після того, як чорнило будуть закачані в штамп, можна видалити їх надлишок з пластиковою поверхні корпусу за допомогою вологої серветки. Потім потрібно вставити штемпельну подушку в спеціальне оснащення. При цьому край нижньої ручки і верхній край з’єднуються з отвором для штампа. Після завершення цих нехитрих маніпуляцій варто почекати хвилин двадцять, щоб чорнило остаточно просочили подушечку. Коли вся поверхня штемпельною губки-подушки просочиться розчином, можна буде зробити відбиток на чорновому аркуші паперу. Для цього слід взяти свежезаправленного друк, м’яким рухом руки натиснути на ручку по всій площі, щоб зображення печатки було рівномірним. Якщо все було зроблено правильно, то на поверхні паперу вийде акуратна і рівна друк.

 • . 5

  Якщо використовується флеш-друк, то потрібно заправляти її за допомогою спеціального ножичка-різака. Для цього вставляють штемпельний ніж в отвір, попередньо знявши з друку кріпильний кільце. Якщо флеш-друк є монохромного, тобто використовує один колір, то картридж заповнюється чорнильною фарбою за допомогою тонкого медичного шприца. Її слід густо нанести на зворотний бік штемпеля, використовуючи при цьому спеціальну амортизаційну подушку для печаток. Дану процедуру повторюють два, три і більше разів, при цьому чекаючи вбирання кожної порції. Приблизно через півгодини вже можна видалити всі надлишки. Зворотний бік друку протирають вологою серветкою, щоб не залишалося плям фарби і розлучень. Якщо флеш-печатка не монохромна, то потрібно для кожної фарби використовувати окремі шприци!

 • . 6

  Наостанок слід сказати, що чорнило можна виготовити і самостійно. Штемпельні фарби ще в 20 столітті виготовляли в домашніх умовах. Сьогодні теж можна провести вдома цю операцію, зробивши необхідну кількість якісних чорнила, яких може вистачити і на кілька років! Для цього розводять анілінову фарбу будь-якого кольору в кількості 30 г, і по 250 г води і гліцерину. Гліцерин натирають, змішуючи з іншими речовинами і ставлять на 24 години в темне прохолодне місце. Через добу буде готова штемпельна фарба. Червоні чорнило роблять за наступним рецептом: 20 г аніліновою фарби, 800 г гліцерину, 100 мл води і 100 г декстрину перемішують в скляному посуді до однорідної маси і ставлять на холод. Через добу чорнило будуть готові до вживання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :