Як заправити повний бак?

як заправити повний бак?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • АЗС
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Багато автовласників ніколи не заправляють повний бак свого автомобіля. Найчастіше вони конкретно говорять касиру на заправці, скільки літрів палива їм необхідно. А все тому що мало хто знає, як заправити повний бак на заправці. Вони бояться, що заправник заллє більше і доведеться сплатити непоместівшійся і тому вилився з бака бензин. Цей страх виникає від незнання системи заправки. Не потрібно згадувати ємність, витрата, вираховувати обсяг палива, який повинен залишитися і так далі. Все набагато простіше.

 • . 2

  Кожна колонка обладнана спеціальною системою, яка автоматично відключає подачу бензину при заповненні бака автомобіля. Тому не потрібно намагатися зазирнути в нього і подивитися, наскільки він повний. Під’їхавши на заправку, потрібно відкрити кришку бензобака, вставити пістолет (можна довірити це заправникові, якщо такі є на даній заправці) і йти до каси. Заправка авто по повній відрізняється від заправки конкретним кількістю палива тільки тим, що потрібно сказати на касі. Після звичного повідомлення номера колонки і марки палива необхідно додати фразу: «повний бак» або «до повного». Далі все, як звичайно, за винятком того, що конкретну суму, необхідну до оплати, касир повідомляє не до заправки, а після, коли стане відомий обсяг палива, залитого в бак.

 • . 3

  Якщо на АЗС немає заправників, то після діалогу з касиром необхідно підійти до свого автомобіля і почекати, коли відключиться пістолет. Далі повісити його на місце, закрити бензобак і знову пройти на касу для оплати. У той час, поки насос ще працює і бензин ллється, не потрібно переживати, витягувати пістолет і світити ліхтариком в бак, щоб переконатися в тому, що все в порядку. Все одно видно нічого не буде. У разі, якщо автоматизована система колонки дасть збій, ніхто не змусить платити за пролитий бензин, так як це вина працівників заправки.

 • . 4

  До речі, на різних заправках різні вимоги до способу оплати. Якщо людині потрібно залити повний бак, на одних АЗС він повинен сплатити більшу суму (за повний бак), а потім підійти за здачею. А на інших розрахунок відбувається вже після заправки, коли конкретно відомий обсяг залитого палива. Заправити авто до повного бака не є чимось надприродним або дуже складним. На заправці працюють такі ж люди, які теж колись не вміли це робити. Вони завжди готові допомогти і підказати, тому не потрібно соромитися і боятися попросити допомоги.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :