Як заправити вогнегасник?

як заправити вогнегасник?

Вам знадобиться
 • Дозаправлення
 • Журнал обліку
 • Кріплення
 • Перезарядка
 • Утилізація
Інструкція
 • . 1

  У багатьох виникає питання-як заправити вогнегасник, коли термін придатності добігає кінця? Зовсім не обов’язково купувати новий, можна просто дозаправить основний вогнегасник. Нинішні моделі без зусиль можна заправити заново, і він спрацює як треба в потрібний момент. Проте ні в якому разі не варто робити це самостійно, варто звернутися до фахівців в сервісні центри. Після всіх необхідних процедур вогнегасник придбає нову пломбу, відомості на корпусі про дозаправлення і терміні придатності.

 • . 2

  Людям на виробництвах необхідно знати, як вести облік вогнегасників. На будь-якому підприємстві або заводі, існує обов’язковий журнал обліку вогнегасників. Такий журнал необхідний для контролю стану вогнегасників, їх працездатності. Дуже важливо перед постановкою на облік перевірити їх розміщення, комплектацію і для більшої безпеки прикріпити біля вогнегасника інструкцію з його експлуатації. . Тому важливо стежити за правильністю заповнення таких журналів.

 • . 3

  А як закріпити вогнегасник в багажнику? У нинішній час загальної автомобілізації населення, необхідно, щоб уникнути нещасних випадків, мати вогнегасник в своєму авто. Як правило, більшість автолюбителів кріплять його під водійське, або пасажирське сидіння, рідше в багажнику, за допомогою спеціальних кронштейнів. Наявність вогнегасника в автомобілі є не тільки обов’язковим, але і необхідним предметів ужитку автолюбителя.

 • . 4

  Маючи вогнегасник, слід знати як перезаряжают вогнегасник. Коли вогнегасники вводяться в експлуатацію, вони повинні проходити технічне обслуговування на протязі всього терміну придатності. Це дозволяє утримувати всі вузли в постійній готовності. У це так само входять перезарядка, капітальний ремонт, атестація та наявність паспорта. Розрізняють два види перевірок: щоквартальна і щорічна. Перша включає в себе візуальний огляд вогнегасників, а так само їх проживання. Друга проводиться кваліфікованими фахівцями з виміром всіх показників за допомогою спеціальної апаратури.

 • . 5

  І, нарешті, як утилізувати вогнегасники. Кожен вогнегасник, який відпрацював свій термін, повинен бути утилізований. Для кожного виду протипожежного пристрою необхідна своя утилізація. Забороняється самостійно проводити таку операцію, тому що цим займаються спеціальні установи, такі як міністерство з надзвичайних ситуацій. Після утилізації вогнегасника, його можна здати на переробку кольорових металів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :