Як заправити запальничку бензином?

як заправити запальничку бензином?

Вам знадобиться
 • Бензин для запальнички
 • Гумові рукавички
 • Бензинова запальничка
 • Захисні окуляри
Інструкція
 • . 1

  Перш ніж заправляти самостійно бензином запальничку, потрібно ретельно провітрити кімнату, в якій буде проводитися заправка. Якщо заправляти запальничку будуть на вулиці, температура повітря повинна бути в межах 18 — 20 градусів за Цельсієм. Потрібно переконатися, щоб поблизу не було легко займистих речовин. Заправляючи запальничку, рекомендується себе трохи убезпечити: надіти гумові рукавички, окуляри, щоб бензин не потрапив в очі або на відкриту шкіру, так як може піти роздратування.

 • . 2

  Перш ніж заправляти запальничку, рекомендується переконатися, що в ній точно не залишилося бензину: якщо вона буде порожньою, буде легше працювати. Відповідаючи на питання, як заправити запальничку бензином, потрібно виконувати сувору послідовність дій, щоб не зіпсувати її робочий механізм. Спочатку необхідно акуратно вийняти запальничку з її корпусу. Якщо вона кріпиться-якими затискачами, їх необхідно акуратно розсунути, щоб не поламати, як правило, вони дуже крихкі.

 • . 3

  Коли запальничка буде відділена від корпусу, необхідно відшукати на ній клапан, який повинен повертатися вгору. У піднятому положенні він відкриває відділення для бензину. Акуратно, не поспішаючи, в нього потрібно залити нову дозу пального. Потрібно стежити, щоб запальничка не наповнюється, і бензин не потрапляв на її краю. Якщо це сталося, потрібно щільно закрити клапан і витерти запальничку ганчіркою з теплою водою. Потім можна вставити запальничку в корпус. Перед початком використання, необхідно перевірити, чи немає місць протікання на ній, щоб уникнути випадкового займання.

 • . 4

  Залишається вирішити питання, який бензин для запальничок можна використовувати. Нескладно зрозуміти, що простий бензин із звичайною автомобільною заправки не підійде. Придбати спеціальне пальне для бензинових запальничок сьогодні не повинно скласти праці. Як правило, його продають в магазинах, де поширюються самі запалівающіе кошти. Можна пошукати в інтернет-магазинах. Бензин для запальничок поширюється в невеликому обсязі — як правило, від 100 до 250 мілілітрів, але цього буде цілком достатньо для декількох заправок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :