Як запропонувати руку і серце на острові?

як запропонувати руку і серце на острові?

Вам знадобиться
 • Острів
 • Кільце
 • Романтика
Інструкція
 • . 1

  У романтичних мріях дівчата особливе місце займають роздуми про те, як саме їй зроблять пропозицію руки і серця. Одночасно люблячі чоловіки розмірковують про те, як запропонувати руку і серце в дивовижній обстановці. У світі безліч чудових острівців, які будуть відмінним фоном для одного з найбільш пам’ятних днів у житті будь-якої людини. При виборі відповідного острова слід вивчити сезонність і погодні умови: ніхто не захоче робити і отримувати пропозицію під проливним дощем або на березі холодного океану. Слід віддати перевагу відокремленому відпочинку, але при цьому не економити на комфорті і розкоші готелю: підійде номер для молодят. Пелюстки троянд або ароматних тропічних квітів, розсипані на ліжку і підлозі номера, мягчайшіе рушники, можливість бути тільки вдвох і бродити по березі океану повністю оголеними, збуджуючи свою чуттєвість. . . Зрозуміло, як завоювати серце Скорпіона — знака, відомого своєю палкістю і пристрасністю.

 • . 2

  Знак любові і прийдешнього благополуччя; тонкий золотий круг, який стверджує нескінченність і вічність любові як символу життя — кільце обручку, платинове або золоте. Вибір кільця дуже важливий для того, хто знає, як завоювати серце жінки. Діамант у кільці для заручин буде іскритися в білих променях тропічного сонця, відбиваючи відблиски водяній нескінченної поверхні океану, що плескає біля ніг обраниці. . . Захоплена, вона, в свою чергу, задумається про те, як завоювати серце хлопчика, який подарував їй мрію (адже чоловіки — хлопчаки вічні, тільки з віком змінюється ціна їх іграшок). Білява голлівудська німфа Норма Джин понад п’ятдесят років тому роз’яснила чоловікам, що прозорі натуральні кристали є «кращими дівочими друзями».

 • . 3

  На острові будь-яка жінка зможе зрозуміти як завоювати його серце. Адже вся її одяг в тропічному раю складатиметься з бікіні і крапельки парфумів. . .

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :