Як запустити пральну машину в перший раз: керівництво

як запустити пральну машину в перший раз: керівництво

Вам знадобиться
 • Пральна машина
 • Розетка
Інструкція
 • . 1

  Отже, пральна машина встановлена, підключена. Залишилося запустити. Не варто поспішати, краще прочитати інструкцію про те, як запустити пральну машину. Так як її робота в перший раз трохи відрізняється від наступних. У перший раз потрібно запускати машину з якими-небудь не потрібними ганчірками, які не шкода, або порожню. Цикл прання такий же, як і в звичайному режимі, але в перший раз краще включити режим «хлопок 90 градусів» і без додаткового замочування.

 • . 2

  Відволікаючись від теми, трохи про питанні: як вбудувати пральну машину. Пралку в кухонний гарнітур вставляють між двох модулів, тому в край її не встановлюють. Двері кріпитися на спеціальних петлях (входять в комплект до машини). Спочатку відкривається кухонний фасад, потім самій пральної машини. Ширина ніші під вбудовану пральну машину складає 600 мм.

 • . 3

  Але варто повернутися до основної теми керівництва. Після того, як цикл прання закінчився, потрібно уважно оглянути машинку: чи немає де протікання, чи не залишилося піни всередині барабана, чи можна відкрити двері. Якщо раптом двері не-розблокована, то потрібно її відкрити вручну. Як розблокувати пральну машину при збої в системі: Спочатку обов’язково знеструмити, потім злити воду через зливну трубу у відро. Потім, зняти передню панель, після чого потягнути за язичок за панеллю аж до звільнення пластикового блокувального гвинта. Потім потягнути його вниз до клацання, тепер можна відкривати люк.

 • . 4

  Режим першого прання і подальша перевірка пральної машини не відрізняється від типу завантаження: буде це горизонтальна або вертикальна загрузка; та обсягу агрегату. Як вибрати «вертикальну» пральну машину — це окреме питання, що вимагає докладної відповіді. У даному контексті він не важливий. Єдине, що потрібно сказати про вертикальне завантаження — це те, що при першому циклі можна менш побоюватися протікання з боку люка, ніж при горизонтальній завантаженні.

 • . 5

  У висновку кілька слів про те, що якщо раптом пральна машина перестала працювати, не варто самостійно вирішувати питання про те, як її розібрати, як зняти тен пральної машини, як зняти барабан. Краще звернутися в сервісний центр до фахівців.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :