Як запустити свою програму по боротьбі з наркозалежністю?

як запустити свою програму по боротьбі з наркозалежністю?

Вам знадобиться
 • Бізнес-план
 • Терпіння
 • Віра в себе
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Складіть бізнес-план, в якому вам потрібно позначити бюджет і прорахувати всі можливі витрати. Обчисліть розмір зарплат персоналу, а також передбачувану вартість послуг таким чином, щоб вона покривала значну частину витрат. Ви також можете спробувати знайти додаткові сторонні джерела фінансування своєї програми. Це може бути спонсорська підтримка, урядовий грант або добровільні пожертвування.

 • . 2

  Визначтеся з цілями, заради яких ви запускаєте авторську програму допомоги наркозалежним людям. Які способи використовує ваша програма боротьби з наркоманією. Може бути, ви хочете прискорити процес їх реабілітації, навчивши, наприклад, базовим прийомам набору тексту, пошуку певної інформації в Інтернеті, веб-дизайну, а також елементарним навичкам роботи на персональному комп’ютері. У такому випадку, наступним вашим кроком буде навчання їх психологічним прийомам, які допоможуть колишнім наркоманам влаштуватися на роботу (навички написання резюме, правила проходження співбесіди, способи пошуку підходящих вакансій). Але, крім цього, ви повинні продумати необхідні медичні процедури, які будуть підтримувати терапію — консультації з психологом, певний набір медичних препаратів, які допомагають впоратися з депресією і пригніченістю, а також різного роду групові психологічні тренінги.

 • . 3

  Визначтеся з віком ваших підопічних, які бажають позбутися прихильності до наркотиків. До кожної віковій групі потрібен особливий підхід у такій делікатній справі — те, що добре для підлітків, може абсолютно не підійти для позбавлення від залежності дорослих людей, адже їм необхідна зовсім інша мотивація. Їх боротьба з наркозалежністю буде абсолютно іншою. Відповідно до віку передбачуваних клієнтів слід підбирати відповідний персонал, психологічні методики, медичні препарати та ін

 • . 4

  Дізнайтеся потреби і інтереси тих наркозалежних людей, яких ви збираєтеся повернути до нормального життя. Наприклад, ви вирішили позбавляти від згубної наркотичної залежності молодих жінок у віці від двадцяти до двадцяти п’яти років. Тепер вам необхідно дізнатися, чим ці дівчата живуть, що їх хвилює і чим зайняті їхні думки. Відповідно до цього ви визначитеся з набором навичок, яким будете навчати своїх підопічних, і допоможете їм самореалізуватися найбільш ефективно і продуктивно.

 • . 5

  Складіть розклад вашої програми по боротьбі з наркозалежністю. Обміркуйте, скільки годин триватиме кожна лекція, кожен урок, кожне заняття, кожна консультація чи тренінг. Також докладно розпишіть кожен день програми і продумайте те, скільки тижнів вона буде продовжуватися.

 • . 6

  Рекламуйте свою програму позбавлення від наркотичної залежності так, щоб про неї дізналися котрі стали на шлях лікування наркомани і ті, кому може бути потенційно цікава діяльність вашої фірми. Напишіть якісний прес-реліз, який необхідно буде відправити у найбільші місцеві видання вашого міста. Влаштуйте презентацію, на якій розповісте всім, хто прийшов про свою компанію. Скажіть своє слово так, щоб його всі почули. Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :