Як зареєструвати навігатор, на що звернути увагу?

як зареєструвати навігатор, на що звернути увагу?

Вам знадобиться
 • Телефон або планшет
 • Програма Навітел
Інструкція
 • . 1

  Маючи під рукою сучасний смартфон, можна користуватися вбудованою картографією. Однак, тут розглядається те, як зареєструвати навігатор саме стороннього розробника, так як вони, зазвичай, більш опрацьовані й точні. На прикладі Навітел, є програма, яка встановлюється в смартфон. Після установки необхідної версії треба буде зареєструвати програму. Для цього необхідно пройти за адресою необхідного сайту і ввести свої дані. Треба звернути увагу на номер КПК, який відображений в головному вікні програми, і на ліцензійний код, висланий при покупці. Також, необхідно буде ввести своє ім’я і емейл.

 • . 2

  Перед тим, як користуватися навігатором в телефоні, не треба сидіти дні і ночі на форумах. Замість цього бажано звернути увагу на найголовніше: чи є в смартфоні вбудований GPS датчик, чи підтримується розширення екрану, архітектура процесора, операційна система, і чи вистачить апарату оперативної пам’яті для програми. Бажано перевірити цю інформацію ще до реєстрації пристрою. На всякий випадок, її завжди можна знайти на офіційному сайті.

 • . 3

  Іноді треба врахувати, як правильно налаштувати навігатор після реєстрації. Суть даного процесу в тому, що тільки після нього користувачеві стають доступні всі пункти програми. Треба звернути увагу, що в режимі демо це неможливо. Щоб розібратися з усіма пунктами Меню, бажано ознайомитися з керівництвом користувача. Найсвіжішу версію мануала можна завантажити на сайті розробника.

 • . 4

  Як зарядити навігатор, адже необхідно підтримувати заряд в ранзі 20 — 80% і заряджати їх не більше 3 годин. Важливо звернути увагу, що реєстрація пристрою не має нічого спільного з циклом тривалості батареї. Не треба боятися того, що не активований пристрій буде використовувати батарею більш сильно, щоб посадити заряд. Але треба нагадати, що після реєстрації будуть доступні оновлення системи, деякі з них спрямовані на продовження рядок роботи батарей.

 • . 5

  Існують способи, як обдурити навігатор. Природно, мова не йде про злом серійного коду. По-перше, зареєстрований пристрій дає повноцінний режим роботи, де можна вибрати різні опції для більш зручної їзди. По-друге, якщо в телефоні обмежений інтернет-план або його немає зовсім, бажано не пробувати онлайн геолокаторов, на подобі сервісу Гугл. У такому випадку, можна скористатися оффлайн картами (Навител), або ж завантажити онлайн-карти при підключенні до wi-fi. Наостанок, важливо перевірити додатковий сервіс свого навігатора — деякі пункти можуть бути не безкоштовні.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :