Як зареєструвати пасіку?

як зареєструвати пасіку?

Вам знадобиться
 • Вулика
 • Свідоцтво ІП
Інструкція
 • . 1

  Як зареєструвати пасіку? 1. Необхідно звернутися у ветеринарну лабораторію за місцем проживання. Здати 1 стакан на 10 сімей підмор по нозематозу на аналіз. Після на пасіку прибуде ветлікар і візуально її оцінить. Виписується паспорт. На початку червня роблять забір меду з фляги, яка опечатується. Якщо все добре, видається дозвіл. Словом, нічого складно як зареєструвати пасіку.

 • . 2

  2. Отримавши дозвіл, можна продавати мед і добре заробити. Щоб не залишитися в збитку, рекомендується розробити бізнес-план розвитку бджолосімей, У ньому враховуються витрати на утримання пасіки і планований прибуток. Необхідно скласти зручні і дешеві маршрути до медоносів. Обзавестися необхідним інструментарієм. Звівши до мінімуму витрати, стане пасіка як бізнес прибутковий для бджоляра.

 • . 3

  3. При вкладенні в медовий бізнес 100 тисяч рублів, можна повернути ці гроші з солідною прибутком за півроку. За один сезон бджолосім’я дає 10 кг меду при стаціонарі та 50 кг при кочовому способі. 80% прибутку йде від меду і інше від прополісу, молочка і т. д. Тому, не питання, як заробити на пасіці солідну суму.

 • . 4

  4. Кращий варіант реєстрації пасіки, це оформлення ВП. Написати заяву в земельну службу про виділення земельної ділянки для організації пасіки. Для цього необхідно зібрати багато документів. Головне, щоб ділянка не був зарезервований під будівництво. Є інші варіанти, як оформити пасіку, наприклад, в лісі.

 • . 5

  5. Для розширення пасіки необхідно збільшувати бджолині сім’ї. Кожна головна сім’я ділиться на дві. Досвідчені бджолярі з однієї сім’ї роблять не дві, а декілька. Спочатку тримають все в одному вулику, розгороджуючи його фанерою зі своїм п’ятисантиметровим вічком. Всі разом і переживають зиму. Навесні відбувається розсаджування за окремими вуликів. От і все як збільшити пасіку.

 • . 6

  6. Бджільництво на землі є культовим заняттям і багато меду збирає той, хто знає технологію його виробництва. Щоб стати професійним бджолярем, необхідно не тільки багато читати, а й отримувати цінні поради від Профі в цій справі. Бджоляр, це не хобі. Це професія, яка дає солодкий лікувальний продукт людству.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :