Як заробити 10 рублів: обережно шахраї!

як заробити 10 рублів: обережно шахраї!

Вам знадобиться
 • Безкоштовна реєстрація
 • Відгуки в інтернеті
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Інтернет рясніє оголошеннями і посиланнями про швидкий і легкий заробіток. Але більшість цих оголошень — явний «лохотрон». Адже безкоштовний сир буває тільки в мишоловці, як усім нам добре відомо. Більшість користувачів павутини замислюються над тим, як заробити 10 рублів і більше в Інтернеті.

 • . 2

  Є кілька цілком легальних і швидких способів заробляння грошей. У першу чергу, потрібно завести особистий електронну поштову скриньку і відкрити електронний гаманець в будь грошовій системі. Які саме платіжні системи використовувати, можна дізнатися, вивчивши відповідну інформацію в Інтернеті. Тепер потрібно визначитися, чим хотілося б займатися. Якщо немає проблем з російською мовою і грамотним написанням текстів, то можна писати статті на запропоновані теми. Графік роботи вільний, дохід хоч і невеликий, але стабільний. Також можна заробляти на кліках, на рекламі, в Інтернет-казино, на різних форумах, де потрібна писати платні коментарі, і ще багато чого, про що можна дізнатися з джерел у всесвітній павутині.

 • . 3

  Потрібно пам’ятати, що завжди є люди, які можуть обдурити, які хочуть їх отримати просто так. Інтернет — це величезний мережевий ресурс, і на його просторах дуже легко загубитися, що дуже на руку нечесним людям. Шахрайство в Інтернеті процвітає, і його дуже важко розпізнати. Саме від безкарності віртуальних шахраїв і приваблює цей вид заробітків. Як виглядають рублі? Самі по собі дуже привабливо, а якщо їх ще й легко відняти у інших людей, то це вдвічі приємно. Перш, ніж почати займатися чим-небудь, вивчіть сайти з відгуками про тих чи інших видах заробітку. Зазвичай в Інтернеті багато людей, охоче і бурхливо обговорюють різні види заробітку. Там же можна дізнатися, як не нарватися на шахраїв.

 • . 4

  Бажання отримати хороші гроші дуже гарне, але як заробити треба 1000 рублів? Потрібно визначитися, чим займатися, яка кількість часу приділяти роботі, і які зусилля докладати. У мережі є спеціальні біржі, що пропонують різні види заробітку. Ретельно вивчивши пропозиції про роботу, можна знайти спосіб заробляти, відповідає запитам і побажанням. На вудку шахраїв можуть попастися не тільки нові люди, а й досвідчені. Обманщики користуються довірливістю і необережністю користувачів мережі, тому треба бути обережними при роботі з ресурсами Інтернету. Немає сенсу перераховувати всі види шахрайства, тому що з кожним днем їх все більше і більше. Мережа розвивається, нею користується все більше і більше людей, і шахраї вигадують все нові способи обману користувачів.

 • . 5

  Найголовніше правило, як відрізнити шахраїв від чесних людей — це всі пропоновані роботи повинні бути безкоштовні, ніяких повідомлень, ніяких підтверджень. Як заробити 100 рублів? Іноді в інтернеті пропозиції про роботу пропонують вам перерахувати 50, 100 або ще скільки на який-небудь рахунок або електронний гаманець, і тільки після цього, нібито з’являється можливість заробити 100 рублів. Це справжні шахраї, і не варто вдаватися до їхніх послуг. Можливостей додаткового заробітку — безліч. Для когось робота в інтернеті є єдиним способом заробляння грошей. Тому завжди дуже прикро нарватися на шахрая.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :