Як заробити 100 рублів в Інтернеті?

як заробити 100 рублів в інтернеті?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Доступ в інтернет
 • Електронний гаманець
Інструкція
 • . 1

  Гроші є невід’ємною частиною життя людей. У кожної людини є цілком зрозуміле величезне бажання заробляти якомога більше. Прагнучи до цього багато людей намагаються підробляти у вільний від основної роботи час, погоджуючись на будь-яку роботу, а ті у кого роботи немає зовсім або немає можливості працювати, часто задаються питанням як заробити 100 рублів в інтернеті за пару годин, що дуже підходить тим хто знаходиться вдома постійно. І це не міф, а справжнісінька реальність. Для цього зовсім не обов’язково ризикувати погоджуючись на сумнівні пропозиції на ігрових сайтах, де обіцяють нечувані виграші, або довіряти свої гроші тоталізатору або брати участь в пірамідах, а треба всього лише трохи фантазії, терпіння і найголовніше — наявність комп’ютера або ноутбука і доступу в інтернет.

 • . 2

  Заробляти в інтернеті можна як активно так і пасивно. Як заробити в інтернеті 100 рублів на день і більше підкаже активний спосіб заробітку, який являє собою наповнення бірж готовим контентом за певну винагороду, яке встановлює замовник. На сьогоднішній день існує безліч бірж, які готові платити непогані гроші за грамотне і якісне написання текстів (копірайт), переписування текстів (рерайт), написання відгуків про послуги або товари та коментарів до готовим статтями або блогам. Знайти їх не важко і неоціненну допомогу в цьому нададуть пошукові системи. Для початку необхідно зробити добірку найбільш надійних і платоспроможних бірж, почитати про них відгуки і приступати до процесу реєстрації.

 • . 3

  Після реєстрації на всіх обраних біржах необхідно ознайомитися із завданнями, умовами виконання і вибрати саме просте з мінімальною кількістю символів і по темі, в якій є знання щоб спробувати свої здібності в те як заробити 100 рублів в інтернеті при написанні текстів на замовлення. Ще не зайвим буде мати на прикметі небудь сайт або програму для перевірки унікальності, орфографії та пунктуації тексту, оскільки дуже легко пропустити кому або зробити друкарську помилку. Якщо перший час не виходить писати статті, то можна спробувати свої сили у написанні відгуків або коментарів. За цю роботу теж добре платять, вимоги не такі жорсткі і писати потрібно свої думки, думки на тему або ділитися досвідом про використання товару або послуги.

 • . 4

  Наступний спосіб як заробити в інтернеті 100 рублів на день — це пасивний вид заробітку. Суть його полягає в тому щоб на сайтах відгуків писати відгуки, завантажувати фотографії про товари, сайтах і взагалі про що завгодно, засновані виключно на власному досвіді. За самі відгуки автор грошей не отримує, гроші будуть нараховуватися за перегляд відгуків звичайними користувачами інтернету. Раз на місяць необхідно додавати новий відгук, інакше акаунт стане неактивним і гроші нараховуватися не будуть. Це дуже непоганий спосіб заробити, оскільки робити майже нічого не потрібно, а гроші нараховуються, головне — не забувати додавати відгук.

 • . 5

  Ще один спосіб як заробити 100 рублів в інтернеті — це кулінарні сайти фоторецепти, заробляти на яких зовсім просто, оскільки кожна людина будинку що -то готує. І в звичайні дні і у свята у кожної сім’ї є безліч страв, які готуються просто так і про які ніхто не знає, а тепер завдяки кулінарним сайтам, готуючи їжу рідним можна ще й заробити, просто покроково фотографуючи процес приготування того чи іншого блюда. По закінченні приготування страв необхідно завантажити на сайт всі фотографії і написати докладний рецепт. Після перевірки модераторами на унікальність, робота буде оплачена. І так можна робити нескінченну безліч разів з традиційними стравами, а так само спробувати себе в приготуванні якого-небудь дуже складного рецепта і заробити на цьому.

 • . 6

  Як заробити в інтернеті 100 рублів на день тепер зрозуміло навіть новачкові, залишилося розповісти як отримати зароблені грошики таким способом. Адже гроші знаходяться безпосередньо на сайтах, де їх заробляють. Для цього існують електронні гаманці, на які гроші необхідно вивести щоб згодом їх перевести в готівку і витратити. Електронних гаманців існує кілька видів і заводити потрібно ті, які вказані на біржах. Для того щоб мати електронний гаманець, треба зареєструватися в системі, яка цей гаманець надає і виводити на нього свої зароблені гроші. Ці гроші можна переводити у готівку в пунктах видачі електронних грошей і витрачати на оплату комунальних платежів або оплачувати покупки в інтернеті.

 • . 7

  Як заробити 100 рублів в інтернеті і як їх витратити вже не секрет ні для кого. Залишається лише нагадати, що із зароблених в інтернеті грошей необхідно сплачувати податки, оскільки це є доходом і найкраще цей процес не ігнорувати, дотримуватися чинного законодавства і виконувати обов’язок громадянина своєї країни по сплаті податку з доходів. При переведенні в готівку електронних грошей або виведенні їх на банківську карту, банки в обов’язковому порядку подають відомості до інспекції з податків і зборів. А там вже складаються списки людей, які проводили операції з електронними грошима і повістка до податкової інспекції для копірайтера — це всього лише питання часу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :