Як заробити 100 рублів за пару хвилин: реальність чи шахрайство?

як заробити 100 рублів за пару хвилин: реальність чи шахрайство?

Вам знадобиться
 • Платні опитування і реферальство
 • Уникати обману
 • Сайтобудування і написання статей
 • Соціальні мережі
 • Кіностудія і склад
 • Серйозні гроші — серйозна робота
Інструкція
 • . 1

  Платні опитування і реферальство. Інтернет останнім часом просто кишить посиланнями і пропозиціями швидкого заробітку без усіляких вкладень. Це викликає сумніви, але, як кажуть, попит породжує пропозицію. Мабуть, багато громадян час біля комп’ютера не витрачають даром в прямому сенсі цього слова. Коли мова йде про лічених хвилинах, то за участь у платних опитуваннях, переглядах відеороликів хвилин за 10 можна заробити від сили рублів 30 — 50. Такі сайти пропонують ще бонуси за залучених нових членів — рефералів. Це може збільшити дохід, але ніяк не за хвилини.

 • . 2

  Уникати обману. Про те, що дорослі люди продовжують вірити в казки в чарівні гаманці, говорить наявність таких чистої води обманних афер, як різні способи збагачення в Інтернеті. Пишуть, які суми і на який номер гаманця слід висилати, щоб гроші повернулися в подвійному розмірі. Чомусь багатьох не бентежить факт сверхдоброти: знайшов чоловік золоту жилу і так от, по-доброму, всім про це розповідає. Смішно … Напевно, казки, на яких виросла велика частина людства, десь на підсвідомому рівні залишаються з нами до кінця днів. І горезвісне «а раптом» може зіграти злий жарт. «А раптом це швиденько і простенько вирішить питання, як заробити 10 рублів як мінімум, а то, дивись, і більше …»

 • . 3

  Сайтобудування і написання статей. Але наука про те, як стати багатим і успішним, стара, як світ! Насправді, потрібно багато і старанно працювати. Причому основою будь-якого заробітку має стати принесення користі оточуючим, за яку вони готові платити. В Інтернеті реально заробляти можна тільки беручи участь в платних опитуваннях, працюючи над створенням свого сайту, або займаючись написанням статей для тих же сайтів. Все інше — або можливості надмірно азартних людей з вкладеннями, або шахраїв.

 • . 4

  Соціальні мережі. Можна, правда, підробити в соцмережах, виконуючи нескладні платні завдання. Заробити замість того, щоб бездарно і безглуздо переглядати стрічку подій і коментувати фото. Багато тут не заробити, але дізнатися, як виглядають рублі в межах 3 тисяч на місяць, можна. На дрібні витрати та оплату Інтернету вистачить. Сьогодні заробіток в Інтернеті став модним віянням, де нібито можна заробити, нічого не роблячи. Насправді великі суми заробляють онлайн або оффлайн далеко не багато хто. Плюси роботи в Інтернеті в тому, що нею можуть скористатися всі бажаючі, незалежно від місця проживання.

 • . 5

  Кіностудія і склад. У великому місті з вибором роботи простіше. Можна відправитися на кіностудію і непогано заробити на участі у масовці. Хто наділений фізичною силою, може скористатися роботою вантажника і це вирішить питання, як заробити 1000 рублів за кілька годин. Коли потрібні терміново гроші — всі роботи хороші, крім шахрайства, звичайно.

 • . 6

  Серйозні гроші — серйозна робота. Можливо, коли-небудь досвід призведе до моментального заробітку того, хто щодня перебуває в пошуку і допитливо вивчає всі тонкощі бізнесу в Інтернеті, не покладаючи рук. Якщо є бажання заробляти серйозні гроші, тоді потрібно шукати роботу також більш серйозну, ніж кліки та анкети. Інтернет тут також не виняток.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :