Як заробити 10000 рублів на місяць без особливих зусиль: 5 способів

як заробити 10000 рублів на місяць без особливих зусиль: 5 способів

Вам знадобиться
 • Час
 • Капітал
Інструкція
 • . 1

  Заробляти гроші в інтернеті можна різними способами. Кожен з них характеризується різним співвідношенням оплати за витрачений час. Наприклад, можна навчитися створювати сайти або робити оформлення веб-сторінок. Така робота належить до сфери фрілансу і дозволяє отримувати непогані гроші. Розібравшись, як заробити 10000 рублів працюючи фрілансером, можна отримати необхідний досвід, який стане в нагоді для подальшого розвитку в цій галузі.

 • . 2

  Кожна людина прагне отримати якомога більший дохід, витративши найменшу кількість зусиль для цього. Один із способів, який дозволяє домогтися такого результату, відноситься до сфери інвестування. На фінансових ринках не потрібно прикладати масу сил, щоб домогтися отримання максимальних прибутків, але при цьому доведеться витратити багато часу на те, щоб стати фахівцем в це області. Спершу необхідно відкрити торговий рахунок у брокера і почати практикуватися. Зрозумівши як заробити 5000 рублів, можна досягти і великих прибутків.

 • . 3

  Незважаючи на те, що в деяких випадках для заробляння грошей потрібно вкладати кошти, такі способи можуть принести позитивний результат в найкоротші терміни. Їх ефективність набагато перевершує стандартні методики, застосовувані в сферах діяльності з використанням найманої праці. Через пережитків індустріального століття багато скептицизму присутній у деяких людей, коли вони чують про бізнес в інтернеті. Як би там не було, створивши популярну соціальну мережу або сайт знайомств, можна на практиці дізнатися як накопичити мільйон рублів за період в 6 — 12 місяців, розміщуючи на сайті рекламу.

 • . 4

  Створення сервісів в інтернеті може стосуватися абсолютно різних тематик. Це може бути надання платних послуг та консультування в питаннях бізнесу або залучення нових клієнтів, майданчики для розміщення платної реклами, продаж хостингів. Оплата може відбуватися через електронні платіжні системи або СМС-біллінг. Останній варіант показує як заробити 30 рублів з кожного відправленого клієнтом СМС-повідомлення.

 • . 5

  Іншим видом заробітку в інтернеті є співпраця з інтернет-магазинами, які пропонують участь у партнерських програмах з продажу фізичних, цифрових або інформаційних продуктів. Людина, зареєструвавшись у системі, отримує партнерські посилання. Просуваючи їх в інтернеті і розміщуючи рекламу на відповідні типи продуктів, учасник легко може зрозуміти як заробити 100 тисяч рублів за певний період.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :