Як заробити 1000000 рублів за один рік?

як заробити 1000000 рублів за один рік?

Вам знадобиться
 • Час
 • Бажання
 • Працьовитість
Інструкція
 • . 1

  Кожна людина мріє про великому доході, звичайно, у кожного цифра такого заробітку різна, але інтернет — запитів на тему: «Як заробити мільйон рублів за рік? », Зростає з кожним днем. Але от наскільки реально заробити таку суму? Перш ніж перейти до питання про те, як заробити мільйон за рік потрібно зрозуміти ці гроші після сплати всіх податків або ж ні. Може сума і не буде сильно різнитися, але все-таки. Для наочності буде розглянуто варіант, що мільйон — це річний дохід, без всяких податків і іншого. Виходячи з цього, можна визначити щоденний дохід, щоб у підсумку вийшла потрібна сума. Якщо вважати, що людина працюватиме щодня, без вихідних і свят, то щоб заробити мільйон необхідно в день мати дохід не нижче 2740 рублів.

 • . 2

  На перший погляд цифра досить реальна, але люди не роботи і жити в постійній напрузі, без відпочинку, не вийде. Організм втомиться. Тому розумніше робити розрахунок з урахуванням хоча б мінімального відпочинку. Нехай громадянин працює 250 днів у році. Відповідно, щоб набрати заповітну суму з шістьма нулями, то кожен день потрібно заробляти 4000 рублів. Чи можна стільки отримувати щодня і яким способом? Природно, все безпосередньо залежить від здібностей людини і від того який спосіб заробітку він вибере. Можна організувати свою справу, а можна працювати на «дядю». У першому варіанті, перш ніж прийде розуміння, як заробити 1000000 рублів доведеться набити багато шишок, та й знайти десь стартовий капітал теж потрібно.

 • . 3

  Навіть маючи ідею бізнесу і гроші на її здійснення, завжди є ризик розоритися. Але з іншого боку, якщо докласти зусиль і час, розвинути свою справу, то дохід буде набагато більше мільйона, але, природно не відразу. Якщо ж питання про те, як заробити мільйон рублів коштує перед людиною, яка не має можливості відкрити свій бізнес. То тоді необхідно шукати високооплачувану посаду, із зарплатою не менше 85 тисяч рублів на місяць. Знайти таку роботу не просто, але все — таки можна. Найбільш високооплачуваною професією на даний момент є програміст. Навіть не дивлячись на те, що щорічно число комп’ютерних геніїв зростає, дефіцит на ринку праці зберігається. Дохід у таких фахівців починається від 60 тисяч рублів, а верхня межа визначити складно. Все залежить від майстерності.

 • . 4

  Набирає обертів і фахівець з IT-технологій. А замикає трійку лідерів по зарплаті — юристи. Тому людина, яка прагнути заробляти якомога більше повинен орієнтуватися на ці професії, та й взагалі на ринок праці і попит робочої сили. Звичайно, такі варіанти заробітку підійдуть тільки цілеспрямованим людям, готовим щодня працювати над собою і вчитися чомусь новому. А якщо людина мріє про те, як заробити мільйон за рік, але при цьому не збирається нічого робити, то навряд чи щось вийде. Безумовно, мережу інтернет, та й інші рекламні оголошення рясніють заголовками про легке і швидкий заробіток надзвичайних сум, але, найчастіше, це лише приманка для довірливих громадян.

 • . 5

  І добре, якщо такі способи спочатку не вимагатимуть вкладень від людини, а то можна втратити не тільки час і віру в людей, а й велику суму грошей. Тому потрібно чітко зрозуміти, що заробити мільйон, можна тільки працюючи. Не інакше. Тому, для тих громадян, які все-таки готові працювати для свого добробут кілька практичних порад далі. По-перше, сферу діяльності найкраще вибирати ту, яка приносить, крім доходу, ще й задоволення. Тільки на такій роботі можна по максимуму розкрити свій потенціал. Також дуже важливо не зупинятися в розвитку, а постійно прагнути до самовдосконалення. Такі фахівці завжди в ціні. Ще дуже важливо ставити чіткі цілі. Нехай спочатку це буде не мільйон, а, наприклад, 2 тисячі рублів на день.

 • . 6

  Головне не відступати від наміченого плану і при заробітку потрібної суми хвалити себе і заохочувати. Такий підхід дозволить людині стати впевненіше в собі, дисциплінує і додатково стимулює на подальший розвиток. До речі, ще один цікавий варіант заробітку грошей, який дозволяє не занудьгувати і постійно розвиватися — дистанційна робота з дому. Даний вид заробітку дозволяє працювати на кілька організацій, причому з офіційним оформленням, планувати самостійно свій час роботи і щоденний дохід.

 • . 7

  Причому можна поєднувати кілька абсолютно протилежних спеціальностей. Найбільш затребуваними і оплачуваними віддаленими професіями є бухгалтер, юрист і вузькі фахівці, наприклад, аудитор, маркетолог, економіст, програміст та інші. Як висновок можна сказати, що заробити мільйон рублів в рік можна, для цього всього лише потрібно працювати. Інших варіантів збагатитися (принаймні, законним шляхом) немає.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :